Слобожаночка• 18 февраля 2025
Ніхто...
Як ви змирились з тим, що життя майже пройшло а ви так і ніким не стали?
Питання до тих хто не реалізувався в житті.
Веселуха Муха• 18 февраля 2025
Не знаю, зараз намагаюся стати кимось) мені 37, працюю за кордоном в міжнародній компанії, але по сути на рівні джуніор фахівця
ШобВам_КакНам• 18 февраля 2025
В смислі? Я була на концерті з зеленсським.
Значить я через рукопитискання знайома з всім світом
Секс-Бомба• 18 февраля 2025
Ну... як це ’ніким’? Донька, дружина, мама, доволі компетентний працівник на роботі, гарна подруга, хрещена. Це все рахується?
Людина не може бути ’ніким’, то дуже рідкісні випадки
Сиамская сороконожка• 18 февраля 2025
Реализовалась только как мама и жена, на этом все, и то спорно на сколько успешно
Печально конечно, но вот так
Сиамская сороконожка• 18 февраля 2025
Ответ длямимАпроходила
Я так и планировала))
Вот таких как мы только юмор и спасет
Невгамовна• 18 февраля 2025
Если бы я стала нобелевской лауреаткой, неужели это сделало бы меня счастливой в 80+ лет?
Болтушка Му• 18 февраля 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Печально конечно, но вот так
Це вже дуже добре, як би там не намагалися це знецінити. В мене поки не склалося. Час ще є, але там як вийде. Робота не дає відчуття тої наповненості і тепла, яку дає сім´я.
Лорка-хлорка• 18 февраля 2025
Не те що б змирилась, але просто не маю ресурсу, щоб стати кимось
Сиамская сороконожка• 18 февраля 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Вот они правильные слова, не все могут быть в ресурсе, спасибо)
Дона Ко Ко• 18 февраля 2025
Автор , если вас не устраивает ваша жизнь и положение в обществе , меняйте его. Зачем смиряться?
Герцогиня• 18 февраля 2025
В каком смысле - никем? Не прославились или не стали миллионершей, или - не знаю - папой римским?)) Вы кем хотели стать?
Барабан для дорослих• 18 февраля 2025
Мне сложно смериться, но у меня толком ничего по жизни не получалось.Благо замуж вышла да ребёнок есть. Правда весь в меня учиться не хочет. Я тоже тупая по жизни, везде была хуже всех, это так угнетает. Что в школе плохо училась, что в универах, что на работах всех тупила страшно. Хорошо муж не гнобит, что я такая. С пониманием относится. Талантов у меня тоже никаких.
Идууу--уууу блин• 20 февраля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Я жля своей собаки бог!
І я! !!:)))
Порадували.
Идууу--уууу блин• 20 февраля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Зате у вас чудовий чоловік!
Ви кажете, що погано вчились у школі, але ж в універ вступили?:)
Барабан для дорослих• 21 февраля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Зате у вас чудовий чоловік!
Так за гроші всіх беруть.
Идууу--уууу блин• 21 февраля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Так за гроші всіх беруть.
Але ж ви довчилися?:)
Тож здавали сесії.
Не принижуйте свої досягнення.
Вони у всіх різні.
Можливо, ви вмієте надихати. Чоловіка, наприклад:)
Я теж така:)
Буває находить ...
Ще й низька самооцінка.
А потім подивишся стороннім оком - то не все так погано:)
Тож здавали сесії.
Не принижуйте свої досягнення.
Вони у всіх різні.
Я теж така:)
Буває находить ...
Ще й низька самооцінка.
Барабан для дорослих• 21 февраля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Але ж ви довчилися?:)
Тож здавали сесії.
Не принижуйте свої досягнення.
Вони у всіх різні.
Я теж така:)
Буває находить ...
Ще й низька самооцінка.
Тож здавали сесії.
Не принижуйте свої досягнення.
Вони у всіх різні.
Я теж така:)
Буває находить ...
Ще й низька самооцінка.
Дякую за підтримку. Останнім часом накриває страшенно. Особливо те, що підліток не хоче вчитися взагалі, вважаю що то моя вина в тому, що в нього мої гени тупості.
Идууу--уууу блин• 21 февраля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Підлітки - вони такі:))
У мене теж є таке чудо:)
15 років. Міг би вчитися набагато краще.
Але ж хлопчисько:)
Хоча дивлюся на свого чоловіка.... В школі він вчився гірше мене. А в професійному плані успішніший. У нього є інші якості , які дозволили працювати у гарній компанії, зробити кар´єру, нормально заробляти.
Тож не все так лінійно:)
А ще наші діти у великому стресі. Це не може не впливати на ментальне здоров´я.
У мене теж є таке чудо:)
Але ж хлопчисько:)
Тож не все так лінійно:)