Бодіпозітівна• 18 февраля в 22:51
Немає реготання
Дитина 7 міс, активна, реагує на батьків, на іграшки і тд.. широко відкривши ротик і кректить. Але ж сміху «взахльоб» немає як такого. Ніби ж дітки вже в такому віці заливаються зі сміху, як заспокоїти себе? Бо вже накручую всякого
Не пириживай• 18 февраля в 22:52
впервые слышу что отстутсвие реготания это признак чего то
чего кстати?
Кукусик• 18 февраля в 22:53
Надеюсь сейчас в вас говорят гормоны. Потому что если это не гормоны, это аут...
ТихоЯ• 18 февраля в 22:53
Ответ дляНе пириживай
чего кстати?
Я досі сміюся калічно, мені 39 вже, Доктор, що зі мною?!
лаМпочка• 18 февраля в 22:57
Ответ дляНе пириживай
чего кстати?
Реготания..
Впораюсь зі всим• 18 февраля в 22:58
Ответ дляНе пириживай
чего кстати?
Аутизма
Автор, права?
Новорічна пальма• 18 февраля в 23:00
А що всі накинулися на автора??? Зараз лише ледар не пише чи не говорить про аутизм та його ознаки(відсутність жестів, слів, посмішки). Якщо жінка тривожна, то нічого дивного
Крошка Енот• 18 февраля в 23:06
РАС. Бегом к врачу! АВА-терапия. В интернете очень много АВА терапевтов, есть курсы. Денверовская медотика. Скорее, лучше перебдеть
Наша взяла• 18 февраля в 23:51
Автор, задайте свой вопрос педиатру, она вас быстро отправит к психиатру