Я-ваш шанс• 19 февраля в 08:54
Грип чи інший вірус?
Не додумалась купити тест в аптеці, уже третій день син (3.5 роки) хворіє. Почалось все з нежиті, покашлювання, потім приєдналась температура 37.7, а на третю добу підвищилась до 39.
Температура збивається, але через 12 годин знову іде до 39.
Кашель з хрипами, нежить, сатурація 97, але дихає часто, хоча стан не млявий.
До лікаря запис на п´ятницю, а я уже хвилююсь, чи не зроблю я гірше, якщо буду лікувати симптоматично до п´ятниці.
Антибіотик призначати самостійно боюсь, хоча вдома є сумамед.
Що порадите?