Глас_Народа• 19 февраля 2025
Порадьте хто продавав землю через рієлтора? Самостійно продати не вдається
Вже півроку діло не рухається з точки. На олх перегляди є, а реального покупця нема. Підкажіть чи варто звернутись до рієлторів?
Меня не звали• 19 февраля 2025
А яка різниця? Буде ще одне повідомлення на олх тільки від ріелтора
Якщо не рухається, то проблема виключно в ліквідності тієї землі і ціні
Поддакиваю иногДА• 19 февраля 2025
Тільки не підписуйте ексклюзив. Бо потім навіть якщо самі знайдете покупців - доведеться тому ріелтору платити за гарні очі
Советничаю тут• 19 февраля 2025
Не раджу ! Якщо я продаю і всюди виставляю , мій товар і так уже бачили всі , кому треба! Що зробить рієлтор ? Зараз люди нічого не хочуть купувати, навіть за безцінь
Marinamariana• 19 февраля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Видимо вы дорого хотите.
Если был ты интерес , то торговались бы
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
Так от і я так думаю. Тому і вирішила запитати
Marinamariana• 19 февраля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Кто же это не хочет за дешево купить . Я очень хочу
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Видимо вы дорого хотите.
Та ніби навіть дешевше поставили ніж по сусідству ділянки🤷♀️
ДаЗдраПерма• 19 февраля 2025
Рієлтор не допоможе. Хай висить оголошення якщо Вам не терміново. Якщо горить - знижуйте ціну, куплять аж бігом. Звісно якщо не на окупованих територіях чи близько до фронту.
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляДую на вітер
Кому воно зараз треба?
Не повірите, але треба. Дивитись вже приїжджало туди за цей час людей 5-6. От тільки безрезультатно
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
Ну я не знаю чи воно задешево, але дешевше ніж сусідні ділянки точно
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Дякую за пораду. Просто не знаю що робити і на скільки знижувати
Аноним НаВсеГда• 19 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Що саме ви продаєте - розмір, призначення, розташування?
Тихомандражная• 19 февраля 2025
Знайшли де питати))) звичайно, варто)) я 15 років все сдаю і продаю через ріелтора. І ніяких олх))) он квартиру здала за добу. Бабушкастайл. 1 кімн.Київ . 11 тис. А з олх вічно якісь дзвонять неплатоспооможні- то їм дорого. То починають шукати недоліки і ціну збивати...рієлтор знайшла порядних за добу. Отож не морочте собі одного місця і зверніться до ріелтора
Marinamariana• 19 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Только я хочу купить ещё сама не знаю что ))
Роздратована шкіра• 19 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
А вы думали за неделю продать? Некоторые объекты по 10 лет стоят в продаже. Живу в частном секторе, дома некоторые 5-8лет продавались. У меня дети уже в школу пошли, атам все висели объявления продам. И продались. Новые хозяева там порядки навели, ремонты, так красиво стало, а стояли заброшки
Доль Чекомбана• 19 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
а сусідські продались?
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
10 соток, с/г призначення біля гірськолижної траси
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну не за тиждень, а рік вже. І це земля ліквідна
Глас_Народа
• 19 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
а сусідські продались?
Та якісь так, а якісь ще висять
Доль Чекомбана• 19 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
дивне розташування при такому призначенні
Роздратована шкіра• 19 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Та якісь так, а якісь ще висять
Ну не все так плохо. Ваш тоже продастся. А риелторов вы можете привлечь и не одного, просто контракт с ними не заключаете. Но они вполне могут водить на ввш объект клиентов
Доль Чекомбана• 19 февраля 2025
Автор, якщо ваша об´ява висить на сайтах від хазяїна, а ріелтори вам ще не дзвонять з потенційними покупцями, значить покупців особливо немає. Тому що вона точно в їх базах вже є і пропонують 100%. Якщо ви самі звернетесь до ріелтора, крім ексклюзивного договору вам нічого не запроппонують, а це тільки зменшить ваші шанси на продаж.
Коли я продавала квартиру, і дала об´яву від хазяїна, то ріелтори аж бігом покупців водили, хоча я ні до кого з них не зверталась
Цідило правди• 19 февраля 2025
Мало землі. Під готель мало, а для приватного будинку біля витягу нікому не потрібна. Хіба корови пасти, якщо с/г призначення але місцеві мають гектари свого
Доль Чекомбана• 19 февраля 2025
Ответ дляЦідило правди
хіба можна готель будувати взагалі коли призначення с/г? Тут треба призначення міняти, це напевно купа грошей, часу і т.п
Цідило правди• 19 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Потрібно змінювати цільове призначення, це не важко. Але кому ті 10 соток треба
В Славське гектарами купують під готелі
Советничаю тут• 19 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
То приїжджайте і купіть 😁
Советничаю тут• 19 февраля 2025
Ответ дляЦідило правди
В Славське гектарами купують під готелі
Як би під забудову я б купила , поставити будиночок і відпочивати
Советничаю тут• 19 февраля 2025
Автор, скажіть де і за скільки, може ми зараз тут у вас купимо 😁