Чеширская кошечка• Изменено 19 февраля 2025

Токсична керівниця

В мене токсична керівниця (звісно це для мене вона така). Працюючи із нею я відчуваю себе як ота невістка - що не зробить все не так. Маю досвід, нормально працюю, самостійна, строків дотримуюсь, але.. Постійно прискіпується, наче і людина норма, але поводить себе... ідеї мої - фиркає, все не так, як треба - не каже, архів зібрала - не так - як незрозуміло, фільтр залишила на документі з 3-х стовдців - у неї істерика, сама вона його прибрати не може, справа секундна і отакі мілкі моменти постійно мене прям разбалансовують. У мене завжди були керівники які надихали і поважали мене як фахівця. Зі всіма спілкуюсь досі, а тут таке. Як думаєте, треба шось підшукувати? ніяке робоче питання не можу із нею обговорити нормально(((
Интимная• 19 февраля 2025
Ищите работу
Локшина на вухах• 19 февраля 2025
Краще змінити місце роботи, ніж терпіти скотське відношення
автор Чеширская кошечка • 19 февраля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
я от думаю - може глаз у мене замилився? і це норм? але здається не норм
Ответ дляИнтимная
Ищите работу
тобто не лікується? але їй жеж не вигідний мій уход, я дійсно нормально працюю, не ходжу на лікарняні (ну поки не потрібно за рік було тьфу-тьфу), відкрита до всіх нововведень
Локшина на вухах• 19 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Це не норм. Зауваження керівника мають бути конкретизовані і обговорені, а не прискіпуватися по дрібницях
Ответ дляЛокшина на вухах
ага, прям дійсно дрібниці
Зараз на дієті• 19 февраля 2025
Мне показалось, или название было ’токсична консервація’?
Интимная• 19 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Те вы на протяжении года все ждёте, что она назначит вас ’любимой женой’
Ответ дляЗараз на дієті
вам не здалося))) тут дійсно як в банці)))
Ответ дляИнтимная
мені це не потрібно, мені потрібен конструктив в роботі а не оце все
Парова машина• 19 февраля 2025
Це дійсно доросла людина пише?
Интимная• 19 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Его нет и не будет.
Чудовий каламбур• 19 февраля 2025
ну, в мене не керівниця, а співробітниця була так була. Просто енергетичний вампір. Я проробила з нею два роки. Вже як чотири роки працюю в іншому місці, але досі мене ’тєлєпає’. Тому, як що для вас це явно дискомфортно краще раніше, ніж потім лікувати нервову систему.
А вот недавно• 19 февраля 2025
мілкі* дрібні
хутряна володарка• 19 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну знайдіть собі перше хорошу роботу.А потім поставте її перед фактом.Токсична керівнице, я вас покидаю бо вам усе не так...У і все в такому стилі...
Швендяю містами• 19 февраля 2025
Це не нормально, ви себе не накручуєте,так дійсно не має бути. Це навіть не мікроменеджмент,я не знаю,як таке назвати.
У мене був такий колега, так я йому прямо говорила, що він занадто дотошний і дуже прискіпується до деталей (ну і до мене ж звісно в процесі через ці деталі), і роки через 1,5 трохи його відпустило, трохи я до нього звикла, так і жили тоді. Хочете, поговоріть з нею прямо, коректно висловте свої думки і почуття щодо цього. Може трохи попустить, але не повністю, бо це така людина, це не лікується. Ну а якщо її бомбане, то тоді точно немає чого тягнути, шукайте роботу.
Пишу вірші, дорого• 19 февраля 2025
Шукайте іншу роботу, не доводьте до болячок. Керівниця не зміниться, а здоров´я у Вас одне
Послушная• 19 февраля 2025
Может она понимает, что Вы квалифицированнее , чем она, в каких-то вопросах,вот и бесится.
Ответ дляПарова машина
Це дійсно доросла людина пише?
що не так?
Ответ дляИнтимная
Его нет и не будет.
блін, знову ці итєлодвіженія по пошуку роботи((
Ответ дляЧудовий каламбур
мені спочатку було пофіг, а потім її прям понесло, щось змінилося.
Ответ дляА вот недавно
мілкі* дрібні
дякую, русізми на підкорці в мене
Ответ дляхутряна володарка
о, я вже давно нікому нічого не доводжу, роблю висновки і далі як мені потрібно влаштовую, хоча, соблазн все висказати є. я їй кажу з чим не згодна - вонна вважає що я не повинна на таке ображатися, вона так і каже - ну от я дещо вискажу, але ж я швидко відходжу, не треба ображатися)))
Ответ дляШвендяю містами
згодна на 100%, це дурість якась а не мікроменджмент. і саме дивне - вона не дотошна! вона помиляється як і всі ми. це вимоги для оточуючих, таке зверхнє поводження - я знаю як і точка! коли кажу їй, іноді прям жорстко, коли терпець адью, то вона вважає що я дуже нєжна, що зі мною ну прям не можна і т.д.
Ответ дляПишу вірші, дорого
дякую, гнала від себе ці думки, але нашо брезхати собі
Ответ дляПослушная
я її не чіпаю, сижу собі працюю, з керівництвом намагаюся не контачити, я не конкурент
Швендяю містами• 19 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
А, ну якщо висказуєте, а до неї не доходить, то звичайно шукайте тихенько іншу роботу і потім робіть їй сюрприз. Я люблю таких таким чином ставити на місце, бо цей вираз обличчя ні з чим не порівняти)))
Ответ дляШвендяю містами
))) вона постійно показує і говорить то що зі мною щось не те, і найгірше я стала замислюватися - а може?..
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля 2025
внушая вам вину, она имеет причину не повышать з/п
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
з цим теж цікаве питання, але зп не залежить від неї. впевнили ви мене, дами, що треба уходити, та по-скоріше