Чеширская кошечка• Изменено 19 февраля 2025

Токсична керівниця

В мене токсична керівниця (звісно це для мене вона така). Працюючи із нею я відчуваю себе як ота невістка - що не зробить все не так. Маю досвід, нормально працюю, самостійна, строків дотримуюсь, але.. Постійно прискіпується, наче і людина норма, але поводить себе... ідеї мої - фиркає, все не так, як треба - не каже, архів зібрала - не так - як незрозуміло, фільтр залишила на документі з 3-х стовдців - у неї істерика, сама вона його прибрати не може, справа секундна і отакі мілкі моменти постійно мене прям разбалансовують. У мене завжди були керівники які надихали і поважали мене як фахівця. Зі всіма спілкуюсь досі, а тут таке. Як думаєте, треба шось підшукувати? ніяке робоче питання не можу із нею обговорити нормально(((
НебоЛондона• 19 февраля 2025
Ваша начальниця - то є вампір. Треба шукати нову роботу, або якщо там дуже хороші умови і дуже хороша зарплата - терпіти. Але я знаю по собі - будете себе ненавидіти і гризти всередині, невпевненість в собі буде тільки рости. В мене була схожа ситуація, але була начальниця пенсіонерка - вампіряка, але вона прям знущалась.
автор Чеширская кошечка • 19 февраля 2025
Ответ дляНебоЛондона
моя те ж пенсіонерка) і згодна з вами, гризу себе за конформізм, за те що пропускаю таке