Дуняша• 19 февраля в 13:01
Чи можу я відмовитись від консультації у приватній клініці?? І не платити
Дівчата терміново, склалась ситуація. Чоловік пішов до дерматолога. Має плями на шкірі червоні. Прийшов в приватну, а там сидить лікарка років 25(!!!!) від сили. Оглянула його, призначила лікування. В чоловіка також проблема ця в інтимній зоні - сказав що хоче показати, лікар сказала це вже до уролога, я вам діагноз вже виставила і лікування призначила, там також пройде.
Перше! Лікарка молода!!! Нас НЕ ПОПЕРЕДЖАЛИ. Друге! Вона була ЗОБОВʼЯЗАНА провести огляд в тій зоні теж. Чи маємо ми право не платити за це? Вийшов щойно з клініки, не платив, вже третій раз дзвонять просять оплатити
котопёс• 19 февраля в 13:04
І як ви можете відмовитись від консультації, якщо вона вже відбулась?
Жінка з перцем• 19 февраля в 13:04
Ответ длякотопёс
А з якого дива вас мають попереджати про вік лікаря?
Просто врачу в летах муж автора бы не так стремился письку показывать
Автор, никто не выходит из приватных клиник, не заплатив по чеку на ресепшен. Старайтесь тщательнЕе.
как тебе такое илон маск• 19 февраля в 13:04
потому Оксорд клиник и сделала оплату перед приемом, чтоб вот таких отсеять
Оце фіфа• 19 февраля в 13:05
Ответ дляПримарочка
Эйджизм во всей красе.
А что там молодая п@сюха может знать ?
Да, я блондинка!• 19 февраля в 13:05
Краще вже молода і прогресивна, ніж та, що ще Сталіна бачила і лікує все цинковою маззю.
А висипи в генітальній зоні - це компетенція венеролога.
Грибной_Дождик• 19 февраля в 13:06
Як інтерн може може вести прийом? Ви б хоч порахували правильно
КонФФетОшка• 19 февраля в 13:06
Ну напевне треба було одразу вийти з кабінету, а не користуватися консультацією. А то консультацією скористався, рекомендації отримав, а потік втік. Сумнівний вчинок дорослої людини, який сумнівається у компетентності лікаря через вік.
Що вона оглядала, якщо проблема в трусях, а він їх не знімав?
А коли записувались, ви озвучували на реєстратурі скарги? Чи ви ціленаправлено записались до дерматолога?
Дуняша
• 19 февраля в 13:06
Ответ дляЖінка з перцем
Чоловіку 57 років, нащо йому вона? Про що ви кажете?
Жінка з перцем• 19 февраля в 13:07
Ответ дляДуняша
Ой, уже не интересно, автор...
Коко Шанель• 19 февраля в 13:07
Автор, вы себя проверяли, а то красное пятно у мужа там - это вредно для вас в первую очередь, а не для молодого дерматолога?
Кавуся• 19 февраля в 13:07
Ответ дляДуняша
Який діагноз поставила?
Бавовнятко• 19 февраля в 13:07
Автор і що якщо лікар молода в неї знань може більше чим у старшої. На майбутнє перед записом уточнюйте прізвище лікаря і читайте відгуки якщо ви так стурбовані віком лікаря.
Грибной_Дождик• 19 февраля в 13:08
Ответ дляКоко Шанель
Може то і не хвороба? Сам натер
Коко Шанель• 19 февраля в 13:08
Ответ дляДуняша
то есть если бы вас мацал 57-летний гинеколог, то это норм?
а молодая специалистка для старого деда плохо?
Меряю линейкой• 19 февраля в 13:11
Ответ дляЖінка з перцем
Чому не виходить ? За руки ніхто не ловить спеціально.
Вони ж не знають, що чоловік автора вийде і не заплатять.
Десь так, але...• 19 февраля в 13:11
Автор, пусть муж напишет заявление на имя главврача клиники, что консультация вас не устроила по такой то причине. Обычно пациенту предлагают расписаться на бланке консультации.
Пусть муж запишется в районную поликлинику, часто эти же врачи принимают в платных.
Какая цена приема дерматолога в этой частной клинике?
Непозбувна Бентега• 19 февраля в 13:17
Ну сплатіть пів суми. Скажіть потім як пройде інша частина, то сплатити ще
Десь так, але...• 19 февраля в 13:18
Один раз консультировалась с дочкой у детского гастроэнтеролога в частной клинике. Врач-бабулька, лет 70, как из прошлого века, все приводила примеры своей внучки и настаивала на платных анализах, хотя я принесла ей результаты свежих анализов. Консультация началась с опозданием на 30 мин, каких то пациентов приглашали перед нами, потом на приеме доктору позвонила ее знакомая из за границы и она ее консультировала
Консультация стоила около 1000грн, толку 0. На рецепции меня спросили, понравилась ли мне доктор, я высказала свое мнение👎
Непозбувна Бентега• 19 февраля в 13:19
Ответ дляДесь так, але...
Але ж ви сплатили ?
Сплюшка• 19 февраля в 13:20
Мене професор 60-ти років відправляв в онко на хімію, от прям завтра берете і йдете, у вас онко, з завтрашнього дня хімія. Молодий лікар був впевнений, що поліп, прооперував. По гістології поліп. Мені треба було слухати професора?
Тема трольна, звісно.
Це так, згадалось. На тему молодий/старший лікар.
Тема трольна, звісно.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 февраля в 13:21
Ответ длякак тебе такое илон маск
Учитывая их крайне агрессивную непорядочную политику по навязыванию лишних услуг, понять их можно)))
Непозбувна Бентега• 19 февраля в 13:22
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А как наперед можно знать что я ещё буду делать? Или потом доплата
Поддакиваю иногДА• 19 февраля в 13:23
Ответ дляДуняша
Давайте кидайте сюда фото, раз хотел что б посмотрели.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 февраля в 13:25
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не все доктора мастерски проводят зачесывание. Пациент может улизнуть. Поэтому, хоть за прием сразу получат
Светка-пипетка• 19 февраля в 13:26
ви вже отримали консультацію. а старому збоченцю немає чого трусити своїми причандалами