Дуняша• 19 февраля 2025
Чи можу я відмовитись від консультації у приватній клініці?? І не платити
Дівчата терміново, склалась ситуація. Чоловік пішов до дерматолога. Має плями на шкірі червоні. Прийшов в приватну, а там сидить лікарка років 25(!!!!) від сили. Оглянула його, призначила лікування. В чоловіка також проблема ця в інтимній зоні - сказав що хоче показати, лікар сказала це вже до уролога, я вам діагноз вже виставила і лікування призначила, там також пройде.
Перше! Лікарка молода!!! Нас НЕ ПОПЕРЕДЖАЛИ. Друге! Вона була ЗОБОВʼЯЗАНА провести огляд в тій зоні теж. Чи маємо ми право не платити за це? Вийшов щойно з клініки, не платив, вже третій раз дзвонять просять оплатити
Десь так, але...• 19 февраля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Але ж ви сплатили ?
Оплатила, но больше туда не обращусь, о чем на рецепции и сообщила
Десь так, але...• 19 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Учитывая их крайне агрессивную непорядочную политику по навязыванию лишних услуг, понять их можно)))
Это политика всех клиник, как можно больше навязать платных услуг пациенту
Десь так, але...• 19 февраля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
потому Оксорд клиник и сделала оплату перед приемом, чтоб вот таких отсеять
Недовольных приемом пациентов?)))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 февраля 2025
Ответ дляДесь так, але...
Оксфорд и Вива, кажется чемпионы
Десь так, але...• 19 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Оксфорд и Вива, кажется чемпионы
А Смарт? Бабулька гастроэнтеролог как раз из нее. Обидно, что консультация стоит не 300-400 грн, а 1000 и больше и пациент за эти деньги хочет получить качественную консультацию , а не кхе-кхе…
Вот, как раз, в Виве, мне очень понравилась гастроэнтеролог
Стервочка• 20 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Просто врачу в летах муж автора бы не так стремился письку показывать
Автор, никто не выходит из приватных клиник, не заплатив по чеку на ресепшен. Старайтесь тщательнЕе.
Як ви собі це уявляєте? Вскочуть оті молоді дівчата на ресепшен і будуть чоловіка силоміць тримати?
Стервочка• 20 февраля 2025
Ответ дляДуняша
Чоловіку 57 років, нащо йому вона? Про що ви кажете?
А навіщо оглядати його інтимну зону, якщо плями однакового характеру з тими, що на інши ділянках тіла?