Идууу--уууу блин• 19 февраля в 13:32
Матрац для підлітка. Порекомендуйте виробника
Обираємо матрац. 140×190
Середня жорсткість
Мала малявка, 50 кг
Поїхали, полежали, зупинились на виробнику emm
Але сьогодні глянули відгуки, а вони не дуже, матраци провалюються
Порекомендуйте виробника і можливо модель, якою підліток задоволений
Середня жорсткість
Мала малявка, 50 кг
Нога на ногу• 19 февраля в 13:33
У нас много лет Венето, и не только матрасы. Никаких нареканий.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 февраля в 16:37
А зараз на якому спить? Бо мій підходить до підліткового віку з дуже жорстким матрацом - з кокосом який йде. Якщо знайду жорсткий на кокосі, то куплю саме такий, бо звикла дитина.
А так для себе купували Матролюкс, таке собі, викинули через 3 роки. Зараз Велам - все ок.
Сорока-ворона• 19 февраля в 18:22
Користувався дуже довго Венето. Потім дітям розлгядав теж Венето. Магніфлекс теж. Майже купив останній. Але в решті решт купив у Gash. Це найкращі матраси. Венето і Магніфлекс і рядом не стоять. А ще і ціна. Хочу викинути всі матраси Венето і поміняти їх на Gash.
Идууу--уууу блин
• 19 февраля в 18:47
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Зараз спить на жорсткому безкаркасному ще дитячому
Нещодавно вирішила купити матрас через інтернет-магазин , і це був мій перший такий досвід. Замовила ортопедичний матрас із ефектом пам´яті (memory foam) за приємною ціною – близько 5000 грн. Спочатку хвилювалася, бо не могла полежати на ньому перед покупкою, але відгуки на сайті та детальний опис переконалися ризикнути. 👍
Идууу--уууу блин
• 22 февраля в 17:21
Ответ дляvkoren73
Це дійсно ризиково. Потім картатиму себе, якщо щось не так