МаксХмара• 19 февраля в 16:58

Допоможіть

Хочу звільнитись одним днем , працюю на приватній фірмі велика компанія, офіційно попрацювала 5 днів , пішла на лікарняний і розумію що більше не хочу іти на ту роботу, як гарно сказати це керівнику що придумати такого, щоб звільнили одним днем, відчуваю себе дуже винною , бо думала що я зможу і навчусь робити їхню роботу , а тепер навіть стидно говорити їм про звільнення
Рву и мечу• 19 февраля в 16:59
Звільняйтесь в звʼязку з переїздом
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 16:59
как бы они сами вас не обманули.. ничего не стыдно
мегамоСГ• 19 февраля в 17:00
Напишите смс,если сказать не можете.И желательно правду.
Весела бджілка• 19 февраля в 17:00
У вас випробувальний термін згідно законодавства, тому всяке буває
автор МаксХмара • 19 февраля в 17:00
Ответ дляРву и мечу
Звільняйтесь в звʼязку з переїздом
А у трудовій хіба не напишуть що звільнень у звʼязку з переїздом, і чи треба їм якісь доказ прикладати до заяви?
Блакитна устриця• 19 февраля в 17:45
Ответ дляВесела бджілка
У автора обострение троллизма. Он эти темы про новую работу, с которой не справляется, открывает уже третий день подряд по три раза в день.