Деловитая• 19 февраля в 18:51
Який на вашу думку найкращий подарунок можуть зробити батьки дорослим дітям?
Гроші? Машина? Подарувати бізнес?
Ну якщо звичайно батьки мають можливість це зробити.
66сезон666серия• 19 февраля в 18:52
Діти дорослі
Мають батькам дарувати путівку в санаторій
Хочаби раз на рік
ПлюшкамиБалуюсь• 19 февраля в 18:54
Очень хорошо когда помогают.
Мне все родители дали и квартиру и первую машину в 18 и с детьми помогали.
Теперь уже я и эгенератор и электростанцию и всю технику.
Сейчас оплатили папе замену коленного сустава , все когда могут должны помогать
nabludatel• 19 февраля в 18:58
Жити своїм життям, самим себе розважати, слідкувати за своїм здоровям, не розвалювати сімї своїм дітям.
Скользкая• 19 февраля в 19:06
Найбільший дарунок від батьків - своїми ногами, зі світлою головою і у парі, Як можна довше до переходу. Оце моя мрія для мене, щоб дітям не стати тягарем. А матеріально вже все дали, що змогли.
KristinkaCute• 19 февраля в 19:08
Я думаю лучший подарок - это следить за своим здоровьем чтобы дети могли спокойно жить свою жизнь, а не нянчиться с родителями до конца их дней так и не построив свою жизнь
А вот недавно• 19 февраля в 19:37
Ответ для66сезон666серия
Діти дорослі
Хочаби раз на рік
Але це при тому, що батьки дали дітям хоча б житло
Колгоспниця• 19 февраля в 19:42
самый лучший подарок от взрослых родителей это забота о своем здоровье, своевременное лечение, чек-апы и отдых!!
пысы: мама 1 группа, папа 2 группа.
КинДза• 19 февраля в 20:23
Моїм найкращим подарунком від батьків свого часу була свобода вибору і невтручання в моє навчання та працевлаштування. Саме завдяки цьому я собі і будинок купила, і машину.