Retu• 19 февраля 2025

Все, Трамп открыто против нас и что дальше будет?

И? Какие варианты событий дальше? Неожиданный поворот
Уже публично наговорил
Мандарина• 20 февраля 2025
Откройте и перечитайте тот самый твит Маска в 22 году. Внимательно перечитайте.
FightingFox• 20 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Завжди дивуюся такої любові українців до чужих президентів, одні тут з 2013 пуйла альфа самцем вважали, тепер трампа боготворять.
Може це одні і ті ж самі люди згідно патернів поведінки. Віра в царя, месію, доброго хазяїна.
.
Вот Вам Верещук, слуга летающая на зонтике, грымза, планирующая в меры Киева в своей время :
’Якби в нас був такий Путін, я б за нього голосувала. Він робить для Росії добре. Він діє в інтересах своєї країни. Щоб кожен президент так свою країну захищав’
Вчора на внутрішньопартійному праймеріз Верещук перемогла на всіх трьох етапах голосування: її підтримала більшість фракції, у неї найвища соціологія серед інших кандидатів СН, а також голос за неї віддав президент.
https://www.facebook.com/ukrpravda/posts/якби-в-на...
Allka- skakalka• 20 февраля 2025
У меня вопрос ,после всех этих заявлений,когда ожидать падение гривны ? Думаю , вот-вот это произойдет 😥
LudaSHS• 20 февраля 2025
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
І це приклад наслідування? Верещук?
FightingFox• 20 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
І це приклад наслідування? Верещук?
чому наслідування?
це приклад того, що ті, хто зараз займають високі посади поважають чужих президентів.Що казати про звичайний мудрий нарІд
А нашого ’президента’ поважати нема за що, так сталося.
Kalinaira• 20 февраля 2025
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Обыкновенные соросята- грантоеды. Не каждому светит попасть в этот круг.
Счасье• 20 февраля 2025
Ответ для0208mariia
надо же, трамп хочет зарабатывать денег себе и стране, а не тягнуть на себе Украину самоотверженно. неожиданно...
а чего ему на рашке не заработать? побежденная ращка более жирная добыча
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляSvetrise
трамп за нас. он хочет, что мы и Украина жили дальше. он говорит зарвавшемуся заигравшемуся клоуну, что пришло его время отвечать по своим делам. и нужны выборы.
Вчора дивилася передачу, присвячену Україні, на бельгійському каналі. Міністр закордонних справ Бельгії і їх член Європарламенту вважають інакше. Вони називали рашиків окупантами, говорили про право українського народу на свою країну і на необхідність підтримки України, казали, що Трамп зрадив інтересам України і світової безпеки. Думаєте, вони менш поінформовані за вас?)
natlem• 20 февраля 2025
Ответ длявсем надо
Трамп за нас. Помогает нам избавиться от войны и диктатуры.
Він допомагає вам бути окупованими педерацією. З усіма витікаючими.
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
.
Це одні і ті ж люди на зпл, відпрацьовують фублі.
Є за пару ’корисних ід...тів’, які роблять те саме, але без грошей. Та друга категорія не масова, на відміну від першої.
mamaМия• 20 февраля 2025
Ответ дляSvetrise
А путіну трамп нічого не хоче сказати???
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляsnejs
боюсь моя співрозмовниця сидит в Европе и дальше как воевать в интернете она не пойдет. Впрочем как и все которые выехали из Украины. И всеми силами мысли будут поддерживать Зелю, так как домой очень не хочется возвращаться
В Європі є інші джерела інформації, крім скабєєвського каналу і Порадниці. І всі вони як один говорять одне і те саме: Трамп здав Україну, Європа Україну не залишить, раша окупант і це небезпека для всієї Європи. Європа теж підтримує Україну і Зеленського, бо не хоче з біженцями українськими прощатися:) за вашою ’логікою’.
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляsnejs
согласна, только нашим беженкам эта правда очень не нравится
Ви не за біженців переживайте, а за власних дітей. Біженські діти принаймі в узькій армії не служитимуть, на відміну від дітей з окупованих територій.
mamaМия• 20 февраля 2025
У веселі часи живемо, дівчата. Обхахочишся 🤦‍♀️ на старості буде що згадати. Якщо доживемо, звісно.
LudaSHS• 20 февраля 2025
Ответ дляmamaМия
Ага
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляmamaМия
У ці часи доречніше застосувати: ’якщо фільтрацію пройдемо’...
Elmyska• 20 февраля 2025
Этот случай тоже предусмотрели
Oksania_mama• 20 февраля 2025
Трамп - старый тупой лох. Его время закончилось в прошлом веке.

Единственное, с чего я ухмыляюсь, - это с бумеранга лжи, который прилетел в зелю. Вот это прямо бинго по всем пунктам, которые инкриминировали Порошенко, ну кроме убийства брата. Умеет боженька красиво мстить.
Balmann• 20 февраля 2025
Ответ дляЕлена1265
Почему неожиданный? Я еще до выборов в США читала новости о том, что если он победит, то не будет нас поддерживать и снабжать оружием и собирается быстро закончить эту войну
Поддерживать не будет, и войну не закончит - будет морочить и угрожать ((
snejs• 20 февраля 2025
Ответ дляnatlem
на оккупированных территориях границы не закрыты, можно выехать и не только детям
snejs• 20 февраля 2025
Ответ дляnatlem
у вас проблемы в пониманием мой логики ))
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляsnejs
І саме тому діти потрапляють примусово до армії)))
П.С. знаю чоловіків з окупованої, які виїхали ще у 2022 за у.о., їхали без жодних гарантій, розуміючи, що можуть і без грошей залишитися і не виїхати (серед їх знайомих такі прецеденти були). Цим пощастило. Цікаво за що платили,якщо ’всіх випускають’?
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляsnejs
Як можна зрозуміти те, чого немає?..
Питання риторичне.
snejs• 20 февраля 2025
Ответ дляnatlem
вы там что то писали про : інші джерела інформації, крім скабєєвського каналу і Порадниці. Вот почитайте и другие источники, а не только там где пишут про детей примусово до армии. Я вам больше скажу, я сама с Донецкой области, с оккупированной территории еще с 14 года и у меня много родственников, друзей и знакомых остались там. и я прекрасно знаю как они выезжали и выезжают, поэтому не рассказывайте мне про примусово и про детей ))
snejs• 20 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Як можна зрозуміти те, чого немає?..
Питання риторичне.
согласна, если у вас ее нет, то даже ничего не буду отвечать )
natlem• 20 февраля 2025
Ответ дляsnejs
Вам хочеться, щоб і всі інші сиділи у такому ж болоті як ви, тому і ця пропаганда узького міра? Не потрібно тащить узький мір до України, сидіть в ньому самі. Раз вам так подобається. Хай ваші діти ’добровільно служать’ в узькій армії, ходять в гімнастерках під червоними прапорами з дитячого садка.
В Україні все інакше. Кому подобається педерація - через фільтрацію валіть туди, а не тягнете її до України.
snejs• 20 февраля 2025
Ответ дляnatlem
где вы увидели пропаганду русского мира? можно скрин?
Елена1265• 20 февраля 2025
Ответ дляBalmann
Надежда есть 🤷🏻‍♀️
Реверанс• 20 февраля 2025
Ответ дляnatali ja
Так он и был бы. Зеленский каким бы ни был, а пострелять зелёных человечков приказ бы отдал. Пастор и кто там ещё тогда был, зассали.
Якщо,згадати його накази по обороні Києва та Миколаєва....
Коли армія билася порушуючи прямі вказівки президента.
На кого розрахований Ваш спіч?
Воно не президент Укрраїни,воно грає в президента,а люди вмирають.
Oksania_mama• 20 февраля 2025
Ответ дляsnejs
Они вам правду рассказывают, да? 😆