И? Какие варианты событий дальше? Неожиданный поворот
Уже публично наговорил
FightingFox• 20 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Завжди дивуюся такої любові українців до чужих президентів, одні тут з 2013 пуйла альфа самцем вважали, тепер трампа боготворять.
Може це одні і ті ж самі люди згідно патернів поведінки. Віра в царя, месію, доброго хазяїна.
.
Вот Вам Верещук, слуга летающая на зонтике, грымза, планирующая в меры Киева в своей время :
’Якби в нас був такий Путін, я б за нього голосувала. Він робить для Росії добре. Він діє в інтересах своєї країни. Щоб кожен президент так свою країну захищав’
Вчора на внутрішньопартійному праймеріз Верещук перемогла на всіх трьох етапах голосування: її підтримала більшість фракції, у неї найвища соціологія серед інших кандидатів СН, а також голос за неї віддав президент.
Allka- skakalka• 20 февраля 2025
У меня вопрос ,после всех этих заявлений,когда ожидать падение гривны ? Думаю , вот-вот это произойдет 😥
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
І це приклад наслідування?
Верещук?
FightingFox• 20 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
І це приклад наслідування?
Верещук?
чому наслідування?
це приклад того, що ті, хто зараз займають високі посади поважають чужих президентів.Що казати про звичайний мудрий нарІд
А нашого ’президента’ поважати нема за що, так сталося.
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Обыкновенные соросята- грантоеды. Не каждому светит попасть в этот круг.
Ответ дляSvetrise
трамп за нас. он хочет, что мы и Украина жили дальше. он говорит зарвавшемуся заигравшемуся клоуну, что пришло его время отвечать по своим делам. и нужны выборы.
Вчора дивилася передачу, присвячену Україні, на бельгійському каналі. Міністр закордонних справ Бельгії і їх член Європарламенту вважають інакше. Вони називали рашиків окупантами, говорили про право українського народу на свою країну і на необхідність підтримки України, казали, що Трамп зрадив інтересам України і світової безпеки. Думаєте, вони менш поінформовані за вас?)
Ответ дляLudaSHS
.
Це одні і ті ж люди на зпл, відпрацьовують фублі.
Є за пару ’корисних ід...тів’, які роблять те саме, але без грошей. Та друга категорія не масова, на відміну від першої.
Ответ дляsnejs
боюсь моя співрозмовниця сидит в Европе и дальше как воевать в интернете она не пойдет. Впрочем как и все которые выехали из Украины. И всеми силами мысли будут поддерживать Зелю, так как домой очень не хочется возвращаться
В Європі є інші джерела інформації, крім скабєєвського каналу і Порадниці. І всі вони як один говорять одне і те саме: Трамп здав Україну, Європа Україну не залишить, раша окупант і це небезпека для всієї Європи. Європа теж підтримує Україну і Зеленського, бо не хоче з біженцями українськими прощатися:) за вашою ’логікою’.
Oksania_mama• 20 февраля 2025
Трамп - старый тупой лох. Его время закончилось в прошлом веке.
Единственное, с чего я ухмыляюсь, - это с бумеранга лжи, который прилетел в зелю. Вот это прямо бинго по всем пунктам, которые инкриминировали Порошенко, ну кроме убийства брата. Умеет боженька красиво мстить.
Ответ дляnatlem
у вас проблемы в пониманием мой логики ))
Ответ дляsnejs
на оккупированных территориях границы не закрыты, можно выехать и не только детям
І саме тому діти потрапляють примусово до армії)))
П.С. знаю чоловіків з окупованої, які виїхали ще у 2022 за у.о., їхали без жодних гарантій, розуміючи, що можуть і без грошей залишитися і не виїхати (серед їх знайомих такі прецеденти були). Цим пощастило. Цікаво за що платили,якщо ’всіх випускають’?
Ответ дляnatlem
вы там что то писали про : інші джерела інформації, крім скабєєвського каналу і Порадниці. Вот почитайте и другие источники, а не только там где пишут про детей примусово до армии. Я вам больше скажу, я сама с Донецкой области, с оккупированной территории еще с 14 года и у меня много родственников, друзей и знакомых остались там. и я прекрасно знаю как они выезжали и выезжают, поэтому не рассказывайте мне про примусово и про детей ))
Ответ дляsnejs
Вам хочеться, щоб і всі інші сиділи у такому ж болоті як ви, тому і ця пропаганда узького міра? Не потрібно тащить узький мір до України, сидіть в ньому самі. Раз вам так подобається. Хай ваші діти ’добровільно служать’ в узькій армії, ходять в гімнастерках під червоними прапорами з дитячого садка.
В Україні все інакше. Кому подобається педерація - через фільтрацію валіть туди, а не тягнете її до України.
Ответ дляnatlem
где вы увидели пропаганду русского мира? можно скрин?
Ответ дляnatali ja
Так он и был бы. Зеленский каким бы ни был, а пострелять зелёных человечков приказ бы отдал. Пастор и кто там ещё тогда был, зассали.
Якщо,згадати його накази по обороні Києва та Миколаєва....
Коли армія билася порушуючи прямі вказівки президента.
На кого розрахований Ваш спіч?
Воно не президент Укрраїни,воно грає в президента,а люди вмирають.
На кого розрахований Ваш спіч?
Oksania_mama• 20 февраля 2025
Ответ дляsnejs
Они вам правду рассказывают, да? 😆