Просто Фіфа• 20 февраля 2025
Чим більша зарплата, тим гидкіше люди?
Чи помічали ви на своїх роботах тенденцію, що чим більші зарплати в компанії, тим зліше та підступніше там люди? А наприклад, якщо зарплати більш-менш середні, то й люди там простіші та добріші, в колективі комфортніше. Чи можливо це й від сфери залежить?
Напланетянка• 20 февраля 2025
Нет, не замечала. Но четко прослеживала тенденцию к подсчёту чужих зарплат, у злых и подлых людей.
МамОмужа• 20 февраля 2025
Це від людей залежить. Змінила колектив, сфера і зп ті самі, але люди трохи дивні
Сумка з негодою• 20 февраля 2025
Ответ дляНапланетянка
Солнечная_я• 20 февраля 2025
Нет, это просто вам комфортнее среди низкоквалифицированного персонала, привычнее.
Ласую колобками• 20 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Вы в больнице пообщайтесь с регистратурой
Вже ваша писанина не актуальна. По телефону не хамлять, бо ведеться запис. На хамство - реагують, звільняють. Тепер там всі дуже чемні
СКИБИДЫШь• 20 февраля 2025
Ні, нема такого. В нас не надто дружній колектив, зарплати високі. До нас в офіс двічі на тиждень приходить бригада прибиральниць - 4 жіночки, зрозуміло, що мають не дуже високі зп. Але так, як вони кошмарять одне одну, я ще не зустрічала. Тож зп і гидкість людей точно не повʼязані між собою.
Сирожено_пирожено• 20 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Ага. Очень чемно в женской консультации послали женщину в понедельник
Помеха справа• 20 февраля 2025
Нет, но скажу другое: у меня такое впечатление, что нормальные люди уехали отсюда давно, столько вокруг хамства, предательство, глупости, отношения между людьми сельские и это не зависит от уровня зарплат
Ласую колобками• 20 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
То чому змовчали?
Скаргу на гарячу лінію
Иванка Бур• 20 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Тогда в налоговую сходите
Альдебаран• 20 февраля 2025
Нет не замечала.
В целом бедные люди обычно злее, нищета огромный стресс , отрицательно влияющий на характер.
Ласую колобками• 20 февраля 2025
Ответ дляИванка Бур
Тогда в налоговую сходите
Була. Це єдине місце, яке я може совдепом назвати :(
Сирожено_пирожено• 20 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
То чому змовчали?
Скаргу на гарячу лінію
Мне делать нечего? Я пришла по записи в своё время.Мне звонить и пропустить визит? А женщину да, послали нечемно. Ещё и впо
Ласую колобками• 20 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Казочка. Зрозуміло
Поліцейський патруль• 20 февраля 2025
якщо вам підвищать зарплатню, ви станете гидкою, авторко?
Сирожено_пирожено• 20 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Казочка. Зрозуміло
Да да. У вас інший світ. Чемний
Знаємо.
Просто Фіфа
• 20 февраля 2025
Ответ дляАльдебаран
Нет не замечала.
Щодо бідності повністю згодна. Але я помічала, що там де середній рівень зарплат у компанії, то люди простіше,немає такої гризні, хіба окремі люди не ті попадуться. А там де більший, то вже гра на виживання, хто кого, бо усі там зубами вгризлися у ту високу зп.
Лупаю цю скелю• 20 февраля 2025
Ответ дляМамОмужа
нащо міняли?
Поліцейський патруль• 20 февраля 2025
Ответ дляПросто Фіфа
а як ви це помічаєте
Просто Фіфа
• 20 февраля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
а як ви це помічаєте
Методом порівняння роботи і відносин у колективі у компаніях з різним рівнем зарплат. Тобто я маю на увазі не зп окремих людей, а в цілому рівень по організації.
Иванка Бур• 20 февраля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Я хожу туда несколько раз в год последние 7 лет, лица не меняются, настроения тоже, делают одолжение мне регулярно))
Я хожу туда чтоб сделать возврат налогового вычета по ипотеке, но я себя прям заставляю туда пойти, не смотря на то что мне жпотом деньги перечисляют))
В последний год я освоила личный кабинет и подала всё онлайн - жизнь наладилась
МамОмужа• 20 февраля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
нащо міняли?
Мій н.п. зруйновано в минулому році, переїхала в інше місце і пішла працювати
Поліцейський патруль• 20 февраля 2025
Ответ дляПросто Фіфа
то вас запрошують у різні компанії для порівняння?
Иванка Бур• 20 февраля 2025
Ответ дляПросто Фіфа
У нас не низкие зп, но они не зависят от рядом сидящего, конфликтов в коллективе нет вообще