Всюди влазю• 20 февраля в 11:19

Окуляри оправи

Маю астигматизм, і оправа мені ніби заважає...прозора оправа покращить ситуацію, або безоправні окуляри. Ціна відповідно 3 тис і 6 (звичайні лінзи тудиине підходять!!! Замовити прозопу оправу пластик (вони легкі ніж металеіа опраіа)
Результат:
вже голосів: 10
5 (50%) Пластик
4 (40%) Безоправні
1 (10%) Прозорі
Котики-муркотики• 20 февраля в 11:29
Ні, легші - титан.
У мене ще й шкіра жирнувата, то в пластикових оці штучки на носі з´їжджають.
Тому тільки титан і безоправні, з нормальним силіконом на носі

А якщо у вас астигматизм, то це теж коригується окулярами
Мааарковная• 20 февраля в 11:32
Хоч в мене і нема астигматизму, але безоправні окуляри мої улюблені. Не люблю коли в полі зору стороннє зображення від оправи. Прозорий пластик все одно видно. ’Голий низ’ без оправи або тільки з верхньою лінією - ідеальні.
автор Всюди влазю • 20 февраля в 12:05
Ответ дляКотики-муркотики
Ні, легші - титан.

Явно ціна навідь не 6000 грн
Котики-муркотики• 20 февраля в 12:09
Ответ дляВсюди влазю
Явно ціна навідь не 6000 грн
От чого не знаю, того не знаю. Не в Україні, у нас безоправні найдорожчі завжди. Просто пишу про мінуси пластикової оправи. І тонка металева теж не важча за пластик.
З вашого вибору - безоправні
Пластилин_Колец• 23 февраля в 17:17
Що значить безоправні? Оправа є завжди. Правильно - безобідкові оправи.
По темі. Я ношу тільки такі. Безобідкові титанові.