ВсеЧетко• 20 февраля 2025

Що робити, якщо роботодавець погрожує при звільненні?

Чемна панночка• 20 февраля 2025
а чем?
Барабан для дорослих• 20 февраля 2025
звертатись в поліцію. але без контексту нічо не ясно
Оце так цабе• 20 февраля 2025
Погрожує, що не візьме вас знову?
ПампушОК• 20 февраля 2025
Погрожувати йому у відповідь
Вот Она Я• 20 февраля 2025
У вас ліміт на буковки?
автор ВсеЧетко • 20 февраля 2025
Ответ дляЧемна панночка
а чем?
Просто каже, що я не уявляю що він може зробити після звільнення. Звучить страшно.
Оце так цабе• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Що саме він каже?
автор ВсеЧетко • 20 февраля 2025
Ответ дляОце так цабе
Що саме він каже?
Так і каже, затримки в зп, а роботу робити потрібно, я звільнилася, а він тепер погрожує.
Оце так цабе• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Чим погрожує? Затримкою зп , того, хто звільнився, більше не налякати
Вот Она Я• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Чим погрожує? Вбивством?
автор ВсеЧетко • 20 февраля 2025
Ответ дляВот Она Я
Чим погрожує? Вбивством?
Не знаю, просто каже що наробить багато проблем. Що робити з таким неадекватом!?
Ясамаякрасивая)• 20 февраля 2025
Описание ситуации максимально не понятное. Каких советов вы ждете при таком раскладе?
Тільки не про гроші• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Не звертати уваги, що він за вами слідкувати буде чи що.
Моль Моллівна• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Може після звільнення?
Моль Моллівна• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Я так розумію, що ви наробили йому якихось проблем. Без подробиць ми нічим вам не допоможемо.
Борисфенка• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Ви в рабстві? На всяк випадок поїдьте кудись на пару тижнів. Хату ж не спалить?
Ненька наша• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Включити диктофон і поцікавитись подробицями, що саме він має на увазі. У вас будуть докази.
автор ВсеЧетко • 20 февраля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Не наробила. Просто у нього роботи на 3 міс вперед плюс зп вчасно не платив. А я знайшла кращу роботу.
Дюагональ• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
ну і все молодець. рабство відмінили
Рассказница• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Вам угрожают до того момента, пока вы боитесь его. Максимум не выплатит зп если неофициально работали. Но вы ему можете больше проблем создать
Мадам Тю-лю-лю• 20 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Це, знаєте, як в анекдоті старому про вкрадений чемодан))) ’Віддайте, а то буде те, що було в Одесі!.. Вкрали і не віддали’ Так і тут) ’Ви не уявляєте, що я можу зробити’ Відповідь: ’Нічого’)))
Маю сечі• 20 февраля 2025
У моей мамы был такой самодур. Так и не выплатил зп, нехорошо расстался
Иногда лучше потерять и выйти на другую работу, чем бороться с таким ***ном
автор ВсеЧетко • 20 февраля 2025
Ответ дляРассказница
Яких проблем?
Рассказница• 20 февраля 2025
Звичайних. Я що знаю які у вас там трабли?