Мавка• 20 февраля 2025

Как считаете,эвтаназия зло

Или наооборот облегчение? Речь идет даже не о тяжелобольных людях,которые просто не могут терпеть боль,но также если человек мучается от моральной боли,депрессии,когда не видит выхода из ситуации? Знаю большинство скажет,что вам дана жизнь и вы не имеете право ее отбирать,только в том то и дело,что это только человеку решать жить или нет,каждый сам вправе распоряжаться своей жизнью.Если он не видит смысла,то зачем жить?
Скіфська пектораль• 20 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Це ви соц опитування проводили? Хто знає скільки людей хоче померти але не може це зробити фізично? Хто знає чи не розв´яже це руки тим хто хоче відправити на той світ родича? Хто знає на сто відсотків що шансів немає?
так эти люди кое-как могут общаться, импульсами, морганием, движением пальцев. они в состоянии передать, хотят они умереть, или нет
Мульйонерша• 20 февраля 2025
Авторко, а ви не хочете поспілкуватися у своїй темі?

Що ви вирішили робити зі своїм життям?
Крем для арбуза• 20 февраля 2025
Ответ дляSvitlo_
Якщо людина сама хоче приймати рішення жити чи ні, то чому це вона хоче робити чужими руками?
Можна і своїми, чому ні? Люди хочуть напевно, спокійно і без болю. А ін´єкцію і самому собі можна зробити. А так ризикуєш залишитися калікою без змоги завершити справу, наприклад, паралізованим. А також залишити рідним спотворене тіло.
Чаклунка-ведунка• 20 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Це один шанс на мільйон. В усіх інших випадках, все доступно. Хто вам сказав що ця, конкретна людина без шансів? Шумахер багато років пролежав і до тями прийшов.
Нему всех есть деньги, как у Шумахера, что бы десятилетиями в коме лежать.
Гопница-Советчица• 20 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Ви це можете зробити будь яким способом. Для цього евтаназія непотрібна.
Наприклад? Як саме? Ви точно впевнені?