Мавка• 20 февраля в 16:10

Как считаете,эвтаназия зло

Или наооборот облегчение? Речь идет даже не о тяжелобольных людях,которые просто не могут терпеть боль,но также если человек мучается от моральной боли,депрессии,когда не видит выхода из ситуации? Знаю большинство скажет,что вам дана жизнь и вы не имеете право ее отбирать,только в том то и дело,что это только человеку решать жить или нет,каждый сам вправе распоряжаться своей жизнью.Если он не видит смысла,то зачем жить?
Скіфська пектораль• 20 февраля в 17:30
Ответ дляNatalia505
Це ви соц опитування проводили? Хто знає скільки людей хоче померти але не може це зробити фізично? Хто знає чи не розв´яже це руки тим хто хоче відправити на той світ родича? Хто знає на сто відсотків що шансів немає?
так эти люди кое-как могут общаться, импульсами, морганием, движением пальцев. они в состоянии передать, хотят они умереть, или нет
Мульйонерша• 20 февраля в 17:40
Авторко, а ви не хочете поспілкуватися у своїй темі?

Що ви вирішили робити зі своїм життям?
Крем для арбуза• 20 февраля в 17:51
Ответ дляSvitlo_
Якщо людина сама хоче приймати рішення жити чи ні, то чому це вона хоче робити чужими руками?
Можна і своїми, чому ні? Люди хочуть напевно, спокійно і без болю. А ін´єкцію і самому собі можна зробити. А так ризикуєш залишитися калікою без змоги завершити справу, наприклад, паралізованим. А також залишити рідним спотворене тіло.
Чаклунка-ведунка• 20 февраля в 18:00
Ответ дляNatalia505
Це один шанс на мільйон. В усіх інших випадках, все доступно. Хто вам сказав що ця, конкретна людина без шансів? Шумахер багато років пролежав і до тями прийшов.
Нему всех есть деньги, как у Шумахера, что бы десятилетиями в коме лежать.
Гопница-Советчица• 20 февраля в 18:24
Ответ дляNatalia505
Ви це можете зробити будь яким способом. Для цього евтаназія непотрібна.
Наприклад? Як саме? Ви точно впевнені?