Неробименінерви• 20 февраля 2025
ПРЛ або Емоційно нестабільний розлад особистості
Чи є тут ті у кого в родині є ті хто має такий діагноз? Де і як дізнатися більше інформації як діяти з такою людиною? В інтернеті багато інформації але мені цікаво чи реально багато таких і чи насправді тяжке життя з такою людиною.
Дякую.
МЧСница• 20 февраля 2025
У мене ПРЛ. Не знаю чи тяжко зі мною іншим, часто самій з собою тяжко. Завжди думала що це творчі люди таки нестабільні у всьому, а виявилось що це ПРЛ.
Неробименінерви
• 20 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
Ви якось лікуєтесь?
У вас часті сварки в родині?
Христя в тiстi• 20 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
В мене теж прл. А ви щось робите з цим?
МЧСница• 20 февраля 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ви якось лікуєтесь?
У вас часті сварки в родині?
Антидепресанти. Але психіатр сказав що на одних пігулках складно чогось досягти. Треба працювати з психологом, КПТ спеціаліст потрібен. Сварок в родині майже нема.
Христя в тiстi• 20 февраля 2025
Я дуже нестабільна в плані спілкування, можу просто зникнути і обірвати дружбу бо мене так «клинить», з близькими мало з ким спілкуюсь, лише мама та чоловік з яким у стосунках. Вони звикли до моїх «вибриків», але стараюсь на них цю проблему не розповсюджувати. Скорше важко з самою собою, стараюсь працювати зі своєю головою. Плюс тривожність, плюс купа всього. В постійному пошуку гармонії всередині себе, постійно штормить.
МЧСница• 20 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
В мене теж прл. А ви щось робите з цим?
Тільки антидепресанти. Поки що нема грошей на психолога.
МЧСница• 20 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Оце таке саме +/-
Христя в тiстi• 20 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
Я приймала їх, але назавжди відмовилась. Це робота з головою і постійний самоаналіз.
Наталія -7858• 20 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
А які приймаєте?
МЧСница• 20 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я розумію без роботи над собою діла не буде, але не готова зараз щоб хтось ковирявся в голові. Як подумаю аж нудить
МЧСница• 20 февраля 2025
Ответ дляНаталія -7858
А які приймаєте?
Сертралін. Але він мабуть більше на мою депресію націлений.
Христя в тiстi• 20 февраля 2025
І антидепресанти були і психологи. Єдине , що мене «витягує» це повне занурення в ці «шторми» та пошук відповідей в самій в собі. Самому по цеглинці вибудовувати свій «спокій» та свою гармонію.
Христя в тiстi• 20 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
Не хтось, а ви самі. Мені жоден психолог не поміг, я сама вибудовую свій спокій і гармонію, вірю що з кожним днем краще і краще.
До речі, не типове питання, а погода впливає на ваш стан емоційний? Можливо прозвучить дивно, але коли сонце - я впадаю в жахливий депресивний стан. Коли осінь, дощі, сніги - одразу легшає і приливи щастя та радості…
Христя в тiстi• 20 февраля 2025
Автор, напишіть про себе також, у вас як проявляється? Щось таке схоже як я описую?
ОбережнаЯ• 20 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
Точно так же назначили, работа с психотерапевтом
МЧСница• 20 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Це супер що змогли так! Мене тільки починає штормити в депресивному плані то я зразу лягаю спати. Можу спати по 16-18 годин на добу. А от коли вмикається якась ейфорія і бажання щось робити то не можу зупинитись, заганяю себе фізично і можу майже не спати.
МЧСница• 20 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Впливає дуже! Але повністю навпаки. Коли сонце можу й гори звернути, таке відчуття.
Христя в тiстi• 20 февраля 2025
Ответ дляМЧСница
А я гори зверунти можу як тільки сонце ховається))) аж літати готова коли дощі, сніг, осінь
Осінь це взагалі щось особливе, особливо коли в кінці серпня вже чути як ввечері за вікном листва пролітає… як жовтіють вже дерева. Одразу така приємна меланхолія, такий приємний біль і бажання зануритись в поезію.
Добродійка• 20 февраля 2025
Наскільки я розумію, то ПРЛ дуже по-різному проявляється. Там можуть бути і агресивні конфлікти, і самоушкодження, і депресії, і надмірна тривога - і не обов´язково прям це все разом. Якщо діагноз у вашої близької людини встановлено психіатром офіційно, то мабуть, краще з ним конкретно і консультуватись з приводу особливостей спілкування і спільного проживання з такою людиною.