Дай подивлюся• 20 февраля в 18:25
У кого грип А у дітей був?
Піджкажіть ,коли стало краще і які симптоми,бо у нас всі,що є і ломота,і горло,і кашель і температура і тошнота.в класі захворідо 50% дітей.коли чекати покращення самопочуття?пробували давати озельтавір,але від нього сильно рвота.тому відмінили.
Клин_Кляйн• 20 февраля в 18:30
Ну тогда ждите. Грипп часто дает осложнения. Жаль что не принимаете озельтамивир. У меня старший принимал, все было ок, а младшему пневмонию лечили, тоже не мог пить.
Золота орда• 20 февраля в 18:33
Перше - купуєте тест в аптеці, якщо підтвердиться - купляєте противірусне від грипу. На другий день прийому - краще самопочуття на 80%
Золота орда• 20 февраля в 18:36
Якщо не пити ліки то днів 7 може бути важкий перебіг. А потім по-трохи спадати, якщо без ускладнень
Кондуктор маршрутки• 20 февраля в 18:37
мы сегодня пытались сделать рентген. три часа под кабинетом провели и не сделали. подозрение на перелом. очень много детей с подозрением на пневмонию. аккуратнее, в общем