Ворожу на каві• 28 января в 19:01

Вірус, і приєднання бактерії

Дитина хворіє 12 років, був вірус, потім по аналізах сказала лікар що ще бактерійна інфекція і призначила антибіотики.
Температура була 5 діб, покращення не було, росла висока. Аналізи вона сказала погані.
Зараз вже ттт добре, в четвер допиває останній день аб.
В школу в понеділок. Виглядає повністю здоровою дитиною.
Коли можна відновити спорт, плавання? Як не підчепити в школі ще щось на ослаблений імунітет? Як піднімати імунітет після аб?
Просто дитина аб приймала років 3-4 тому, все вже забула
Зупка_цем• 28 января в 19:05
Просто йти, якщо дитина почувається добре.
Бактерії і віруси повсюди. Ви від них не сховаєтесь
Імунітет- це спосіб життя, що включає і харчування , і активність тощо.
автор Ворожу на каві • 28 января в 19:06
Ответ дляЗупка_цем
Тобто допиває в четвер або, і в п´ятницю може йти на спорт, бо почуває себе добре
Пригаю-цибаю• 28 января в 19:08
Ответ дляВорожу на каві
Я бы ограничила спорт еще на неделю
Щебетуха• 28 января в 19:09
Ответ дляПригаю-цибаю
Я бы ограничила спорт еще на неделю
Чому?
Пригаю-цибаю• 28 января в 19:11
Ответ дляЩебетуха
Чому?
Потому что иммунитет слегка ушатан после а/б.
Щебетуха• 28 января в 19:12
Ответ дляПригаю-цибаю
А спорт погано впливає на імунітет?
Пригаю-цибаю• 28 января в 19:13
Ответ дляЩебетуха
А спорт погано впливає на імунітет?
Нет, конечно. Но дала бы время организму восстановиться после вируса, бактерии и антибиотикотерапии.
Щебетуха• 28 января в 19:15
Ответ дляПригаю-цибаю
Зрозуміло, дякую
Мошей ницца• 28 января в 19:16
Чи була пневмонія? Якщо була, то відновлення пару місяців вцілому. На вулиці спорт не бажано.
Сину дали на місяць звільнення від фіз ри, на 2 тижні від басейну. Хоча кашель пройшов швидко пфсля пневмонії
автор Ворожу на каві • 28 января в 19:22
Ответ дляМошей ницца
Ні, то горло, ангіни не було, бо стрептотест негативний, але температура трималась висока довго, здала Зак і там бактерія.