Я инженер, меряю от 1• 20 февраля 2025
Пульсація вен на шиї
В сина 4 роки сильно пульсують вени на шиї, особливо уві сні. Це може бути варіант норми чи звернутися до лікаря? Якщо так, то до якого? І що це може бути?
Клевотница• 20 февраля 2025
В мене пульсувати почали сильно - виявила тиреотоксикоз.
Але в дітей то може норма? Я не трогала за шию дитину уві сні, не знаю
Клевотница• 20 февраля 2025
Спитайте в педіатра. Наш педіатр знала відповіді на все, а якщо не знала, то давала направлення до лікаря, який знає.
Почніть з педіатра.
Я инженер, меряю от 1
• 20 февраля 2025
Ответ дляКлевотница
Почніть з педіатра.
Дякую, але мені треба саме почути батьків зараз
Я инженер, меряю от 1
• 20 февраля 2025
Ответ дляКлевотница
Прочитала симптоми тиреотоксикоза, то більше половини точно є
Дякую, будемо здавати аналізи на щитовидку. Бо ми здали, але лише ттг здавали