Фіфачка• 21 февраля 2025

Самый вкусный и бюджетный салат, какой именно?

Какой для вас самый вкусный и бюджетный салат?? Часто готовите?
ОбережнаЯ• 21 февраля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А можете показати, як це виглядає, скільки приблизно вати треба брати?
Отак, тоненький шар.
Чаюри• 21 февраля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вибачте, ткнувся анонім.
Чай не пью, только кофе• 21 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Отак, тоненький шар.
Так гарно виглядає 😍
Дякую)
А підкажіть ще, будь ласка, яке і де купляєте спеціальне насіння?
І що зазвичай вирощуєте?
Чаюри• 21 февраля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Так гарно виглядає 😍
Дякую)
І що зазвичай вирощуєте?
В інеті на різних сайтах, мабуть, можна і звичайне замочити, я просто чогось не подумала, мені смачно рукола, зелений горошок (його треба попередньо замочити), редиска, соняшник. Редиска на смак прямо як дорослі корінці, і пре дуже швидко, зверху кришу на бутерброд, або навіть на суп.
А Я Самая Самая• 21 февраля 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Салат Ласковая тюля -рекомендую оригинальный салатик .
Очень вкусный ,необычный и сытный.
Вареные макароны ,300 грам,у меня были спиральки разноцветные , маринованный 2 шт и свежий огурец, 2шт,кукуруза 100 го и горошек 100 гр,5 варёных яиц, зелёное яблоко ,именно кислый сорт , копчёный окорочек курицы ,вареное любое мясо 200 гр ,зелёный лук и обычный 1 головка ,1 плавленый сырок для присыпки сверху, заправка майонез 200 гр + 1 ст.л.меда +1 ч.л.соевого соуса+ 1 ч л.лимоного сока.
Ваш салат із розряду салату : Касаточка🤣
Намішали всього, що знайшли в холодильнику.
Вибачте, але як макарони в салат можна покласти? Це вже гарнір.
Засомневаю• 21 февраля 2025
Люблю салат з відварених курячих сердець (50 грн 600 г) + консервований зелений горошок + смажена морква з цибулею. Перемастити майонезом або так їсти( олією із смаженої моркви можна помастити.) Ситно і смачно.
Ответ дляЗасомневаю
Серця якось нарізаєте?
Засомневаю• 21 февраля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Серця якось нарізаєте?
так, на 4 частини
пу_пугренчик• 21 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
Завжди взимку трава була недешева. Пекінська -теж недешево. В атб була по 79 грн за кг.
По 48 грн сейчас смесь салатов в атб. Где-то так. Может дешевле, я не помню. На два салата хватает. На рынке (ярмарке) еще выгоднее получается.
В шоколаде• 22 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Селери корінь цього року по ціні огірків свіжих, але в салаті селера неперевершене доповнення
Стебло селери, я сплутала. Навпаки дуже вигідно виходить. Одну штуку за 60-70 грн купую. А там багато стеблин. Вистачає на 3-4 салати. А з морквою і яблуком там ціла миска на виході
Щепотка_совести• 22 февраля 2025
Ответ дляВ шоколаде
Та і корнем себе можна побалувати нічого що 100+ грн, зате смачнючий салат, для поціновувачів овочевих
Щепотка_совести• 22 февраля 2025
Ответ дляВ шоколаде
Морква, яблуко, корінь селери, родзинки. Олія без запаху, оцет, можна соус типу гранатовий.
Якраз сюди добре корінь селери
Из Кукуева я• 22 февраля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Лепешечка• 22 февраля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ще так як корейську моркву можна готувати буряк. Теж виходить смачно. Я була налаштована скептично, але сподобалось.
Сирий? Цікаво, спробую.
Щепотка_совести• 22 февраля 2025
Ответ дляЛепешечка
Сирий? Цікаво, спробую.
Сирий, якщо Ви нормально його переносите