ЧупакабраЗеБест• 21 февраля 2025

Большой шкаф из Юска. Рельно ли собрать самост-но? Надо ли крепить к стене?

ВОзможно тут есть поклонницы юской и икей.
Хочу понимать реально ли собрать такой большой шкаф своими силами и поднять потом с пола?

https://jysk.ua/zberigannya/shafi/shafi/shafa-mand...

Надо ли крепить к стене, как это советуют на сайте икеи? (вопрос к таким же замороченным мамашкам , как я).
нужны ваши советы и мнения
автор ЧупакабраЗеБест • 21 февраля 2025
Ответ дляnova_mama
Ми з чоловіком вдвох збирали трохи іншу шафу з юску.
Збирали лежачи і в кімнаті, потім поставили і на покривалі притягли у коридор на постійне місце. Не уявляю, як рівно поставити задню стінку, якщо збирати стоячи :(
Одному це було б дуже важко.
Ми цю шафу не кріпили до стіни, бо висота стелі дозволила докупити ще одну антресоль, антресоль затягували останньою. Між антресоллю і стелею буквально 5 см залишилося, тому падати нікуди.
а соклько дней вы потратили?
parele• 21 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я была в юске, уже две недели кним ходим, мне и в шкаф разрешили залезть, но ну них же там на спец пъедестала все стоит, а у меня кв старая, еще сталинская, мне непонятно какой пол, мастер клал не ругался. зато стены капец.ширина стены 2 40 - 2 60. прикиньте качество постройки. та часть окмныт где дверь - 2 40 шириной, а та где окно - 2 60.
мне кажется тут на ровность полов не стоит рассчитывать
У нас пол ровный, и шкаф в потолок, все равно попросила мебельщиков прикрепить его к стенам. Не дай Боже взрыв недалеко, эта махина накроет в два счета.
автор ЧупакабраЗеБест • 21 февраля 2025
Ответ дляparele
я тоже про это думаю. а как он крепится, это чтото специальное надо покупать для крепежа?
nova_mama• 21 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ого, ну вы крутые.
а дети у вас шарятся по шкафам?
я пдаения боюсь.
не дай Бог что
Шаряться, слова не допомагають.
Особливо менший. Халабуди будують, ховаються у шафах.
В принципі, генетика. Я у дитинстві з подругою гралася і ми зірвали з бабусиного буфету верхню частину. Подругу трохи зачепило, була подряпина на голові, посуд побився.
Ця шафа, що на фото, не зможе нахилитися, бо їй стеля заважатиме. І конструктивно антресоль прикручена до власне шафи (дірки були зроблені виробником і великі болти з гайками були у комплекті до антресолі)
А от інші, нижчі шафи чоловік поприкручував на великі дюбелі. Є ще пара вузьких високих неглибоких шаф, то у одної хтось примудрився один дюбель вирвати.
автор ЧупакабраЗеБест • 21 февраля 2025
Ответ дляnova_mama
Шаряться, слова не допомагають.
от ьблин. и мои табуном гасают, залежат, прячутся, выпрыгивают, закапываются там.
nova_mama• 21 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Моїх двоє, а іноді враження, що семеро.
Так, халабуди, будиночки, один другого закриває.
Зараз вже трохи заспокоїлися, але це тому, що меншому 11, старший вищий за тата і погано складається.
автор ЧупакабраЗеБест • 21 февраля 2025
Ответ дляnova_mama
Моїх двоє, а іноді враження, що семеро.
та да, шо стадо чихуа хуа, я шороха много, и придавть боишься.
nova_mama• 21 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Сталінка, високі стелі - треба прикручувати до стін обов´язково.
double-mama• 21 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Прикрутите саморезами к стене, только не за заднюю стенку, она скорей всего будет просто декоративной