lilu1990• 21 февраля 2025

Відключення старлінків?

Цікаво коли Масік почне шантажувати Зелю відключенням старлінку. Шоб припинити сопротівлєніє українців і здати Україну Кремлю

А люди не розуміли кінцівку Гри престолів. Це жиза. Де ж той Джон Сноу який пойме шо Дайанеріс ку ку
sky-labs• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Клас. Європа нарешті поняла шо надіятись нема на кого. Хоть жопу піднімуть
Удалено администрацией...
Mondays Child• 21 февраля 2025
Ответ дляМанула
Старлінки відключать, допомогу припинили, не путін, а Зеленський винний у війні, кровава бійня продовжується ... - теж клас?
Ну если у нас дипломаты такого же уровня как ТС, то нам к...пец . Уровень дипломатии ’товарищ швондер’. Абыр, абыр, барыги.
Манула• 21 февраля 2025
Ответ дляMondays Child
Бачили очі, що купували - їжте, хоч повилазьте
(с.)

А ось те, чим займаються ’5-6 потужних менеджерів’ саме зараз ...
Mondays Child• 21 февраля 2025
Ответ дляМанула
(с.)

Я це не купувала (с)
Хотя смысл теперь кулаками махать, и вспоминать как говорила, что свадебные фотографы и шаурмисты страной руководить не могут...
Манула• 21 февраля 2025
Ответ дляMondays Child
Я це не купувала (с)
Але хтось таки купував тобто обирав солодкий популізм та некомпетентність, на жаль ...
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
musilda• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Масік нічого не найшов на Зелю по грошам

Ждем шантаж сиарлінками
Зачем шантаж ? Он просто сделает его платным с 1 марта ,для желающих .Зеленский сделал все ,что бы опустить всех ещё ниже ,таким ..... надо уметь быть
musilda• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
На даний час цього достатньо. Все інше можна надолужити. У росії не аж така супер позиція
Европа не поможет ,уже переобуваются ....
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляmusilda
Масік нападає не на зелю, на українців. Не був би зеля - хтось інший відмовився підписувати ту шляпу шо привезли амери, - масік і на нього нападав би

Масік на стармера, трюдо нападав. Йому треба своє, за всяку ціну
Ksusci• 22 февраля 2025
Так вже. Або ми підписуємо цгоду про копалини, або гуд бай старлінк. Підари. Але це говорить про те, що ніколи не можна покладатися на 100 на когось крім себе.