Слобожаночка• 21 февраля 2025
Вгадайте вагу.
Зріст 167, обхват груді 125, обхват бедер120. Талії нема). Це я так, від скуки.
Невловимий Джо• 21 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Майже вгадали. 104 кг(.
Вам це подобається? Мабуть ,так .Якщоб ні ,ви б щось робили ,хоч малеькі кроки по зниженню ваги,це в першу чергу ваше здоров´я .Скільки вам років ,що ви себе так запустили?
Слобожаночка
• 21 февраля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
56). Я майже завжди така. Буває трохи менше, але повертається.