Нічний дожор• 21 февраля в 14:50

Висновок УЗД

Доброго дня! Підкажіть, хто в курсі, у висновку УЗД молочних залоз вказано: збв ЗН лівої молочної залози. Гіперплазія аксілярного л/вузла ліворуч. Що означає? Все погано...?
Забризкана водою• 21 февраля в 14:53
Забийте це в гуглі але до лікаря всерівно сходіть
Щедрик ведрик• 21 февраля в 14:54
В чому проблема піти до лікаря?
автор Нічний дожор • 21 февраля в 14:56
Ответ дляЩедрик ведрик
В чому проблема піти до лікаря?
були... на вівторок пункція
автор Нічний дожор • 21 февраля в 14:57
Ответ дляЗабризкана водою
забивала, нічого не показує
Відірву та викину• 21 февраля в 15:01
Будьте здорові!
автор Нічний дожор • 21 февраля в 15:04
Ответ дляВідірву та викину
Будьте здорові!
дякую
Тоскующая• 21 февраля в 15:09
Ответ дляНічний дожор
дякую
Який Birads у висновку написано?
автор Нічний дожор • 21 февраля в 15:11
Ответ дляТоскующая
Який Birads у висновку написано?
4б...
Тоскующая• 21 февраля в 15:13
Ответ дляНічний дожор
4б...
Це значить вірогідність злоякісного десь 50%. У мене було 4а, робили трепан біопсію, показало мою рідну фіброзно-кістозну мастопатію, тому зараз просто стою на обліку і обстежуюся регулярно. Бажаю вам здоров´я і щоб все обійшлося.
автор Нічний дожор • 21 февраля в 15:16
Ответ дляТоскующая
Дякую Вам. Вже начиталася, що ЗН - це злоякісне новоутрворення... як вже не є, а біопсія покаже
МУСЯкомарова• 21 февраля в 15:30
Ответ дляТоскующая
Вам рекомендовано як часто огляд?
МУСЯкомарова• 21 февраля в 15:30
Ответ дляНічний дожор
Робіть, бажаю, щоб все було ок.
Тоскующая• 21 февраля в 15:33
Ответ дляМУСЯкомарова
Вам рекомендовано як часто огляд?
Раз в 3-6 місяців, зараз я на індоміролі (мені він найкраще допомагає) і зробила УЗД і мамографію, то все стабільно без змін, відпустили на пів року. Коли щось лікарю не подобається, то кожні 3 місяці ходжу.
автор Нічний дожор • 21 февраля в 15:35
Ответ дляМУСЯкомарова
Робіть, бажаю, щоб все було ок.
дякую
Відірву та викину• 21 февраля в 15:36
Ще окрім заключення УЗД у вас є якісь скарги, симптоми, зміни?
автор Нічний дожор • 21 февраля в 15:40
Ответ дляВідірву та викину
так, ущільнення в грудях, коли надавлювати, то болить, мамографію вже зробили (це перше), потім УЗД грудей і черевної порожнини (сьогодні), на вівторок біопсія, рентген і огляд гінеколога, результат через 2 тижні
МУСЯкомарова• 21 февраля в 15:43
Ответ дляТоскующая
Здоров´ячка вам! Молодець, що собою займаєтесь.
Відірву та викину• 21 февраля в 15:48
Ответ дляНічний дожор
А мамографія що, вже є результат?
автор Нічний дожор • 21 февраля в 15:50
Ответ дляВідірву та викину
А мамографія що, вже є результат?
BI-Rads - 4б, ACR-1, висновок - підозрілі зміни, після цього і назначили УЗД
Відірву та викину• 21 февраля в 15:52
Ответ дляНічний дожор
Все буде добре, не накручуйте себе раніше часу. Хоча це і важко, знаю по собі.
автор Нічний дожор • 21 февраля в 15:53
Ответ дляВідірву та викину
дякую Вам
Сладкий лимончик• 21 февраля в 16:06
Ответ дляТоскующая
Ви ходили до мамолога, чи хіругра онколога?
Мені мамографія показала інволютивниц дифузний фіброаденоматоз, дали направлення на узі і до онколога.
Тоскующая• 21 февраля в 16:13
Ответ дляСладкий лимончик
Я ходжу до мамолога вже майже 10 років, а взагалі мастопатія в мене вже 22 роки. Зараз мені 42, виявила я її в себе у 20 років. Просто раніше не займалася так цим питанням, а потім мені один гінеколог порадив спостерігати. Вона у мене переросла із мастопатії у вогневищний аденоз, тобто скучення кіст, які буває в об´ємі досягають більше 5 см, ще й на мамографії були підозрілі мікрокальцинати і поставили мені бірас 4, тому по рекомендації лікаря я зробила біопсію.
Ви дивіться, який вам Birads пишуть, якщо 2 або 3, то хвилюватися не варто взагалі. Єдине, що, фіброми часто рекомендують видаляти, бо вони частіше ніж кісти переростають у злоякісні.