Паспортний стіл• 21 февраля в 17:08

Чи є різниця, на кого записана рухома і нерухома власність у шлюбі?

Адже при розлученні, все спільне майно розділиться порівну?
Играю_на_кларнете• 21 февраля в 17:46
Ответ дляПаспортний стіл
Або він пропонує продати обидві наші квартири і купити спільну, знов таки, воно ж порівну розділиться, якщо що.
А мені цікаво, якщо чоловік, не дай Боже, помре, то не все ж дружині залишиться, а ще й його батьки можуть наполягати на спадщині?
VivaForever• 21 февраля в 17:47
Ответ дляПаспортний стіл
Але ж в суді можна надати докази, що авто було.
и ждать годами пока он вам выплатит вашу часть?
Папобус• 21 февраля в 17:48
Ответ дляИграю_на_кларнете
а якщо жінка помре, то її батьки можуть наполягати на спадщині
Играю_на_кларнете• 21 февраля в 17:56
Ответ дляПапобус
Так, як варіант, але я жінка і мене туобує питання з погляду дружини))
Папобус• 21 февраля в 17:56
Ответ дляИграю_на_кларнете
це не ’варіант’, це закон про спадкування
Карма хамелеона• 21 февраля в 18:40
Я вже 8 років в судах по розділу майна, а так ’да,все равно’
Мerida• 21 февраля в 18:46
Ответ дляПаспортний стіл
Він доказує, що я про нього погано думаю, він на таке не здатен, продати авто без мене.
Договор подпишите
Соседушка• 21 февраля в 20:20
Ответ дляВсех в сад
Найгірше, що можна придумати.
Чому?
Всех в сад• 21 февраля в 20:21
Ответ дляСоседушка
Чому?
Геморой на пустому місці.