Україна понад усе!• 21 февраля 2025

Чи бачите ви тут 2 смужки? 18 день циклу

Пишу каліграфічно• 21 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Це реагент. Просто багато світла.

Пишу каліграфічно• 21 февраля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ні, на вагітність, овуляція була рання на 9 день циклу
После завтра повторите тест.
Снідаю авокадо• 21 февраля 2025
сделайте завтра тест. как по мне - кто-то там есть
автор Україна понад усе! • 22 февраля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Автор, у меня недавно была задержка.
Я сдела 5 тестов с первого дня задежрки на протяжении 2 недель
Ничего не просвечивалось, ничего вообще нп было видно. У Вас видно. Вы беременны
Отпишитесь позже
Доброго вечора, ось clearblue та хгч
ТебеОноНадось• 22 февраля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Доброго вечора, ось clearblue та хгч
Хгл треба в динаміці дивитися. Має подвоюватися кожні дві доби. На тесті дві смужки. Ви вагітні.
Ответ дляТебеОноНадось
Дякую, дуже тривожно( в такий нелегкий час, хвилююсь страшенно😭
Шумелка Мышь• 23 февраля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не хвилюйтеся! Тут головне, щоб малюк і ви були здорові! Я за час війни вже двох синочків народила❤️ часи завжди змінюються і війна не назавжди! Після цього жахіття життя поступово налагодиться!