Фиктивная• 21 февраля 2025

Фото з минулого телефону перекриваються різними кольорами, що зробити?

Дівчата, приєднала старий телефон до комп´ютера, перекинула їх в папку. А вони майже усі стають закритими одним з кольорів, буквально пару фоток можна подивитись, а решта майже миттєво заливаєтьс якимось кольором зверху донизу. Може хтось знає, що можна вдіяти?
Мишка-шалунишка• 21 февраля 2025
Биті файли.Спробуйте різними методами перенести,або скопіювати.
автор Фиктивная • 21 февраля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
чи можна якось врятувати? і чому воно так?
автор Фиктивная • 21 февраля 2025
в мініатюрках показує нормально фото, а при відкриванні капєц
Мишка-шалунишка• 21 февраля 2025
Ответ дляФиктивная
Спробуйте скопіювати різними способами.
На телефоні ж вони норм виглядають?
Спробуйте через шнур,через,WiFi, через хмару,.Способів багато.
Якщо на телефоні норм,а на компі що попало,то це при копіюванні щось відбувається.
автор Фиктивная • 21 февраля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Спробуйте скопіювати різними способами.
На телефоні ж вони норм виглядають?
подивилась, і на телефоні вони биті. Скопіювала на комп в папку - тут мініатюрки нормальні, але відкриваються битими
Мишка-шалунишка• 21 февраля 2025
Ответ дляФиктивная
У вас на телефоні тільки галерея є?
Якщо є Google фото,то спробуйте відкрити свої фото цією програмою.
автор Фиктивная • 21 февраля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
У вас на телефоні тільки галерея є?
Боже, дякую, забула, вони там усі наче є!
автор Фиктивная • 21 февраля 2025
шкода, але і там певна частина битих. Але далеко не так багато, як при копіюванні
Мишка-шалунишка• 21 февраля 2025
Ответ дляФиктивная
Є багато методів,які дозволяють відновити пошкоджені Але це не так просто тому,хто не розбирається.
Можете загуглити,і спробувати найпростіше,що в ваших силах.