Мой_ужин• 22 февраля 2025
Як правильно продати квартиру в Україні, щоб гроші вивезти за кордон
Хто продавав квартиру нещодавно, підкажіть, як ви гроші перевели за кордон. Офіційно квартири в Україні мають продаватися лише безготівково, але майже всі купують за готівку в доларах, бо навіщо гривні на рахунку. Підкажіть, як ви оформлювали цей продаж, щоб гроші можна було вивезти за кордон?
Сегодня я не я• 22 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
В день можна зняти 100 тис гривень, це 2.5 тис. доларів, тобто якщо квартира коштує 50 тис доларів, це 20 днів треба сидіти в Україні і щодня знімати кошти... а чи буде взагалі в касі щодня стільки грошей??
Вы уже продали? Надеетесь сплавить кому-то свою халупу? ставьте 15-20 тысяч уе - продадите 100 процентов. Если будете тянуть, то позже и 5 тыс не получите.
Большой секретик• 22 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
Так я знаю, саме тому мене і цікавить вивезення грошей з декларацією, щоб все було зроблено правильно. Це мої гроші, чому я повинна з ними ховатися(
Декларація потрібна тільки з польського боку для того, щоб покласти в банк. Там при декларуванні вкажіть, що від продажу нерухомості, копія куплі-продажу у вас мала б бути.
Якщо хтось може з вами поїхати, наприклад з батьків, то можна було б провезти більше. Якщо є хтось, хто може чекати на кордоні з польського боку, то можна через піший Шегині пройти декілька разів
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Можна переказом на свій іноземний рахунок і не сидіти .
Не можна, на іноземний рахунок ліміт 100 тис грн на місяць
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Тобто можна задекларувати 10 тис на людину на польскому кордоні і договору куплі-продажу буде достатньо? я знаю, що 10 тис не декларується, але чи можна ось так задекларувати при бажанні, щоб було підтвердження для банку?
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Можна декларувати хоч 1000
перший час чую, але я не в темі....
Жінка з перцем• 22 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
це капець( а якщо я не може 20 днів сидіти в Україні? дитині в школу треба ходити в іншій країні
Я знаю случай что договариваются с банком типа вы положили деньги от продажи квартиры на счёт и потом сняли. Это риелторы сотрудничают с банками и оказывают такую услугу
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
да, именно о таких случаях я и слышала, но это все нелегально, я не хотела бы заниматься такими схемами
Жінка з перцем• 22 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Дитина з вами поїде? На двох ви можете до 20 тис євро без підтвердження на українській митниці.
На польській митниці скажете, що хочете закларувати. Вас заведуть в окреме приміщення. Там заповнюєте декларацію, вам дадуть копію і з нею зможете за кордоном покласти гроші в банк.
То есть если я везу допустим 9 тыс то на польский границе могу и их попросить за декларировать?
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Я нотаріально завірена купля продаж не рахується при декларації?
проблема в тому що офіційно не можна продавати квартири за готівку в доларах, лише в гривнях на рахунок, я так розумію, вся проблема криється в цьому. А потім треба морочитися з гривнями на рахунку
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
ось і мені це цікаво, завтра буду телефонувати на інфолінії запитувати
Большой секретик• 22 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
Можна будь-яку суму. Але якщо ви з дитиною будете чи ще з кимось, то ви задекларуєте відразу 20 тис чи 30, скільки вже вийде провезти. І задекларуєте на себе, бо договір-купівлі на вас і в банк за кордоном теж будете ви класти. Я декларувала на чоловіка, треба була копія його паспорту.
Ответ дляМой_ужин
То пипец. Тобто ви не можете і в укр. банку покласти валюту? Потрібно походження а продаж кв тільки в грн ? Це точно ?
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
наскільки я розумію, так. Тільки в грн, а потім їх треба знімати і купувати валюту
Большой секретик• 22 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Так, можете.
Ответ дляМой_ужин
Тоді модна купувати зразу онлайн валюту в ПБ . Тільки там на зняття по моєму через 3 місяці . Короче да. Таке собі.
По темі декларувати модна хоч 500 долларів.
То не питання.
Жінка з перцем• 22 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
А договор на продажу тоже на муже был?
Большой секретик• 22 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
А договор на продажу тоже на муже был?
Да, на мене була генеральна довіреність.
Жінка з перцем• 22 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Так, можете.
А на каком этапе спросить у поляков когда паспорта собирают?
Мой_ужин
• 22 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
А договор на продажу тоже на муже был?
а на українському кордоні ви не декларували? лише на польскому?
Жінка з перцем• 22 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
А муж уже был за границей а вы вывозили деньги и декларировали на него?
Жінка з перцем• 22 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
А что для декларации у поляков надо? Переведенный договор купли-продажи? Справка из бан/ обменника?
Большой секретик• 22 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Коли митницю проходите. Мене ще й на яму відправили, багато речей було. І от пройшли ретельний огляд, а потім в самому кінці завели в окреме приміщення, де заповнюється декларація. Гроші в мене всі перераховували. Їхала через Раву
Позаземний розум• 22 февраля 2025
Раньше бабушка когда мы ездили куда-то,делала кармашек на трусах с внутренней стороны,и туда ложила деньги,чтобы не украли😂попробуй