Кукусик• 22 февраля 2025
Як називається тканина, підкажіть, будь ласка
По розтяжимості як трикотаж, на дотик як кашемір - м´якенька така, тепленька.
Страхованная• 22 февраля 2025
Це трикотаж і є, а вже яка там нитка використовувалась, хто ж Вам по фото визначить.
Кукусик
• 22 февраля 2025
Ответ дляСтрахованная
Скільки не питала в магазинах - не можуть сказати назву, і в наявності такого немає(
Була в Текстиль Контакт, інших магазинах тканини, зразок брала з собою.
Думаю, може дівчата, хто швачки з досвідом підкажуть.
Все буде Україна• 22 февраля 2025
А трикотаж чем не устраивает?
По мне так обычный трикотаж
Только может больше натуральных нитей
По мне так обычный трикотаж
Только может больше натуральных нитей
Мания-Величия• 22 февраля 2025
надо изнанку и попалить ниточку.Скорее всего то,что называется трикотаж ангора
Кукусик
• 22 февраля 2025
Ответ дляМания-Величия
Дякую!
Місячне Сяйво• 22 февраля 2025
Автор, поиск по картинке в гугле. Это костюмная трикотаж. И первый магазин по поиску, даже есть в наличии
Кукусик
• 22 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Цю бачила, дякую, вона не зовсім така - ця, що за посиланням більш щільна, як трохи валяна (на сайті бачила, і в офлайн магазинах таку мацала) Те, що я шукаю не такого типу.
Але велике спасибі за увагу до мого питання.
Місячне Сяйво• 22 февраля 2025
Ответ дляКукусик
Будь ласка)