Ms. Доброта• 22 февраля в 10:07
Екскурсії класом на дистанційному навчанні
Питання до тих, чиї діти навчаються дистанційно.
У вашому класі батьківський комітет організує екскурсії, походи у театри та інші заходи для дітей,які навчаються онлайн?
Питання виникло через те, що в нас дистанційний клас. Причому більшість закордоном. БК теж закордоном і активно збирає кошти лише на привітання вчителів і на потреби класного керівника.
Наш клас сформували два року тому і деякі діти, які знаходяться в місті і навчаються онлайн жодного разу не зустрілися наживо за цей час.
Я написала в чат батьківському комітету прохання ,щоб вони організували якийсь захід - екскурсію, театр, тощо для учнів,які знаходяться у місті. Що діти мають спілкуватися, для цього їм хоча б треба зустрітися. Написала, що батьківський комітет не тільки для збору коштів на вчителів, а ще й для організації заходів для учнів. Паралельні класи їздили в Умань восени, в них то театр, то екскурсія. Тобто у класа є позашкільне життя , на відміну від нашого.
На це отримала купу хейту від класного керівника, що клас дистанційний, БК закордоном і що зібрати усіх немає можливості. Повністю ігнорують те, що я пишу про учнів,які знаходяться у місті і бачаться лише в зумі, де частіше можна побачити лише аватарку ...
Минулого року я організувала похід на квест і піцу, но прийшли не всі. Деякі діти там вперше побачилися наживо.
В мене таке враження, що за думкою БК та класного керівника я багато вимагаю від БК. Потрібен погляд зі сторони.
Це не молодша школа, а 8 клас.
Проголосуйте , будь ласка, в опитуванні.
Це не молодша школа, а 8 клас.
Результат:
вже голосів:
46 (60.53%)
Свій варіант або тиц
20 (26.32%)
БК лише вітає вчителів
10 (13.16%)
БК організовує екскурсії на ДО
Швендяю містами• 22 февраля в 11:05
Ответ дляБабуся мороз
В нас навіть палки в колеса дітям ставить. Діти хотіла мак заказать і в школі поїсти, самі зібрали кошти, попросили тільки допомогти замовити, який вона кіпіш неадекватна підняла, батькам купа негативц в групу вилила,замість того,зоб тактично попросити зайнятись цим батьків. В результаті діти благала вже нічого не хотіли. Батьки прийшли, відвели їх в Макдональд, але більшість уже і туди не хотіла.
не знаю як в вашій школі, а у нас заборонені такі збори. Це організовує знову ж класний керівник і з її ініціативи. Кожного року на новорічні свята - збираються на солодкий стіл. Вже 11-й клас але все одно )) Реально - сок/чай і печиво. В нас така політика школи - ніяких солодких вод, чіпсів, їжі з Макдональдсу і т.п. на території школи. Хочете - зібралися за територією школи
Але в вашій ситуації теж дивно - якщо діти збирались і організовувались, то потрібно було до цього питання залучить батьків. Щоб вони організували і допомогли
Ms. Доброта
• 22 февраля в 11:05
Ответ дляЛіньки гуглить
А цій вчительці пофіг, вона лише сосе гроші з батьків і підтримує БК, який їй у цьому допомагає.
Ви це ніяк не переробите.
Намагайтеся перевести дитину до іншого класу - це єдине, що Ви зможете зробити.
Я абсолютно серйозно.
Мої діти у одній школі вчаться, різні вчителі. І от одна любила жополизів і дорогі подарунки, друга займалася дітьми і це було набагато дешевше. Вчителя не замінять, їх дефіцит. Можна змінити лише клас.
Ви це ніяк не переробите.
Я абсолютно серйозно.
Клас не можу змінити, бо в паралельному немає місць.
Ms. Доброта
• 22 февраля в 11:08
Ответ дляЯ шалунья
Ви ж знаєте, що є в паралельних класах. Ви ж це самі написали.
Ще є інші школи.
Цікавить,як там.
Бо для нашого класного керівника і БК це не аргумент, що інші класи їздять на екскурсії і ходять у театри.
Коли восени я дізналася , що паралельний клас поїхав у Софіївку , я запропонувала нашому класному керівнику організувати таку поїздку нашим дітям, мені сказали, що наступного разу поговорять з іншим класом, щоб взяли з собою мою дитину.
Цікавить,як там.
Я шалунья• 22 февраля в 11:10
Ответ дляMs. Доброта
Ще є інші школи.
Цікавить,як там.
Ви ж розумієте, що вашп кк проти. Ви її яким чином хочете заставити? І як вам в цьому допоможуть порадниці? І що для вас змінить ситуація, як в інших школах? Ви маєте досвід паралельних класів. І що? Ваша не поїде.
Ms. Доброта
• 22 февраля в 11:11
Ответ дляПэрисхилтонша
Автор, я так и не поняла, какую цель Вы преследуете?
Моя цель как минимум познакомить лично учеников класса, кто остался в городе. Как максимум, чтобы у детей были внешкольные мероприятия. Дети почти за два года ни разу не виделись. Я этого не понимаю.
Пэрисхилтонша• 22 февраля в 11:11
Ответ дляMs. Доброта
Ваша цель поболтать на Советчице впустую.
Вам уже конкретно написали что делать. Вас заклинило.
Ні грама• 22 февраля в 11:12
У нас нет РК и как же это классно, нет никаких сборов
Старшая заканчивает школу, нет даже чата родителей, только с учителем
Младшая в нач школе, есть род.чат, одна мама решила взять на себя сбор денег на поздравление учителя на праздники
Всё, все довольны
Ms. Доброта
• 22 февраля в 11:12
Ответ дляБабуся мороз
Ну БК закордоном. Тому беріть ініціативу в свої руки. Звичайно будуть ходити не всі. Вчителю на вищих дітей насрати. В нас учиться оффлайн і то вчитель вчора в чаті розісрала пів класу..бо забула,що діти-це діти... Наші теж нікуди не їздять. Теж БК хвилює таки підлизати жопу вчителю, якк діти взагалі не хвилюють. Тому берітт ініціативу в свої руки та забирайте дітей,хто приде, той приде. А взагалі і 8 класі в них вже свій час повинен бути,де вони домовляються самі. І все залежить не від БК, а від вчителя. Вона клас або об´єднає, або ні
Вони створили чат між тими, хто знайомі особисто. З тими, з ким не зустрічалися не спілкуються.
Швендяю містами• 22 февраля в 11:13
Ответ дляMs. Доброта
Тогда зачем нам такой РК?
оспаді, шо ви за ті єкскурсії вчипились як реп´ях ) В обов´язки БК не входить взагалі організацію єкскурсій. Кажу вам як БК на протязі 11-ти років.
Так, допомогти вчетелю організувати, зібрати кошти, щось замовити для дітей або зробити те, що хочуть батьки але не є вповноваженням класного керівника.
На прикладі нашого класу: організувать батьків і оптом закупить всі робочі зошити і атласи, допомогти в організаціх бомбосховища (батьки приходили допомагать вчителям), організувати збір макулатури, допомоги на фронт. Зараз 11-й клас це організація випускного вечора починаючи від стрічок і закінчуючи фотографами і рестораном. Це так завана робота БК і я це роблю бо батьки хочуть щось для своїх дітей.
Якщо у вас захоче весь клас на ці єкскурсії - тоді БК може!!! допомогти їх організувати, а не зобов´язаний це зробити
Пэрисхилтонша• 22 февраля в 11:13
Ответ дляMs. Доброта
И ?
Я шалунья• 22 февраля в 11:14
Мене б на вашому місці більше турбували збори по 600 грн на подарунки, купівля проектора, прибирання і інші захцянки у клас, який онлайн і т.д. Я б не здавала.
Ms. Доброта
• 22 февраля в 11:14
Ответ дляБалаболка
В нас класний керівник ніколи гроші в руки не бере, все йде через БК, організовують, збирають
У нас класний керівник легко кидає номер своєї карти у чат, не соромиться допомогати батьківському комітету збирати гроші .
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 февраля в 11:15
Ответ дляMs. Доброта
Паралельні класи чомусь збирають учнів.
Минулий класний керівник збирав учнів .
В моєму розумінні класне керівництво це не тільки викладання свого предмету і збір коштів на свої бажання з батьків.
Минулий класний керівник збирав учнів .
Класний керівник не має права збирати гроші. Батьківські комітети заборонені. Подробиці, якщо цікаві, є у Батьки SOS
Пэрисхилтонша• 22 февраля в 11:15
Ответ дляMs. Доброта
Мне нравиться такая тихая позиция протеста. Да Вы бунтарь без переворота.
Пусин Кукин• 22 февраля в 11:15
Ответ дляMs. Доброта
Меня не спрашивали, когда перераспределили детей по классам.
Я бы с удовольствием оставила ребенка в старом классе.
Сегодня имеем, что дети не знакомы друг с другом. И у меня не получается собрать.
Другие классы тоже онлайн, но там почему-то есть экскурсии , театры, квесты и прочее. Причем довольно часто. И это делает род.ком.
автор. вы правилтно думаете, что деткам нужен досуг. и тп. но. ваша самая главная ошибка в то, что вы считаете рк своими персоналтными рабами, которые как толтко образовалась тройка, уже всем должны). пример других классов никак не может быть инструкцией для вашего. у вас не выходит собрать не потому, что родком пассивен. а потому, что у вас такие дети. и такие родители. НЕ соберутся дети в музей просто потому, что их собираете не вы, а рк.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 февраля в 11:16
Ответ дляПэрисхилтонша
Срачну тему створити. Більше вигоди не бачу
Швендяю містами• 22 февраля в 11:16
Ответ дляMs. Доброта
а ви спитали тих дітей, можливо їм спілкування непотрібне. Клас - це не одна велика дружня родина, там теж всі за інтресами. А виникає таке враження що ви хочете всіх як в дитячому садочкук зібрати в коло і водить хороводи.
Діти в такому віці, що самі обирають з ким з однокласників спілкуватися а з ким їм нецікаво.
Бабуся мороз• 22 февраля в 11:17
Ответ дляШвендяю містами
В нашій можна. Старші класи в їдальню і мак беруть, і пицу. Так батьки були не проти це зробити, але це потрібно писати тактично,а не висер негативу. Всі батьки думали, що діти самі організовують це. Цк вже 6й клас, бфльшості по 12 років. І в нас так абсолютно з усім. Вчора розісрала пів класу батьків між собою.. бо хлопці гралися в футбол на перерві а після уроків в стежки під школою.. жодного адекватного прохання, тільки постійне невдоволення. А,коли гроші здавати на щось потрібно, або номер для школи поставити, щоб її в гарному світі виставити, то всіх дістане.
пАлАвинкА• 22 февраля в 11:17
Ответ дляMs. Доброта
Своего я вожу. Дело в том,что уже 8 клас и некоторые дети не виделись ни разу.
Я дважды в прошлом году пыталась собрать, но пришли не все.
Я считаю не правильным, что одноклассники не знакомы лично(
А зачем им быть знакомыми лично? Чтобы что? Они пришли учится. Дружить можно во дворе, на кружках. У вас какой-то совок в голове.
Ms. Доброта
• 22 февраля в 11:18
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Чому ви не запропонували себе зараз і 2 роки тому?
Коли на зборах запитали хто хоче взяти на себе обов´язки БК , знайшлися люди які погодилися і запропонували свої кандидатури. Ми були не знайомі. Обрали БК.
Потім з´ясувалося, що вони бачать функції БК лише в зборі коштів на вимогу вчителя .
Я не Тролль• 22 февраля в 11:18
Ответ дляMs. Доброта
а яка їм різниця? може вони і випустятся ні разу не побачившись?
Я шалунья• 22 февраля в 11:18
Автор, у вас хлопчик чи дівчинка? Дитина має друзів, ходить гуляти після уроків?
Раздражевская• 22 февраля в 11:19
Какой может быть сбор денег на дистанционке? Это вообще бред. У нас даже РК нет, потому что он не нужен при онлайн образовании.
Пэрисхилтонша• 22 февраля в 11:19
Ответ дляMs. Доброта
А это звание присваивается на пожизненно ?
Пусин Кукин• 22 февраля в 11:20
Ответ дляMs. Доброта
Закордоном працює інтернет. Екскурсію можна замовити онлайн, зібрав гроші з охочих. Було б бажання.
Вони не поверталися коли купували проектор і встановлювали екран в класі.
блин. вы какая то дурная неугомонная баба
Я шалунья• 22 февраля в 11:21
Ответ дляПэрисхилтонша
Підозрюю, що у випадку автора так. Бо кк підходить, що батьки покривають її фінансові вимоги. Сумніваюсь, що вона захоче щось змінити. А інших батьків певно все влаштовує. Бо по іншому не здавали б бездумно гроші.
Ms. Доброта
• 22 февраля в 11:22
Ответ дляПешеходик
Якщо вони виїхали, то розваги в небезпечному місті - це останнє про що вони думають. Та й вчителю така відповідальність не потрібна. Не просто так школа виключно онлайн.
У нас тільки на третій рік повномасштабної,коли діти почали навчатись в укритті, з´явились хоч якісь екскурсії по місту. По Україні вчитель не готова возити дітей, бо зараз то занадто велика відповідальність.
Я пропонувала навіть у класі в школі зібратися ,я куплю сік на піцу ,щоб діти познайомилися. Пропонувала класу годину провести в парку біля школи,щоб діти поспілкувалися. Це безкоштовно, у разі тривоги можна піти в укриття. Виявляється це нікому не потрібно.
Не настільки в нас небезпечно, щоб боятися екскурсій та театрів. Паралельні класи це все мають.
Швендяю містами• 22 февраля в 11:22
Ответ дляБабуся мороз
якщо у вас такий КК то слідкуйте за життям школи самостійно - можливо є сторінка на Фейсбуці (в нашої школи є), сайт школи де викладається інформація про такі події. І грайте на випередження - Шановна Галина Миколаївна, в наших дітей таке-то і таке-то свято, на котру годину підійти комусь з батьків щоб допомогти.
Або забийте взагалі на це все і організовуйте самі для дітей поза школою. А дітям поясніть що кк недружить реально з головою, тому ми будемо все робить самі і за межами школи.
Пэрисхилтонша• 22 февраля в 11:22
Ответ дляЯ шалунья
Во первых, автор даже не шевелиться, чтобы воплотить свои идеи в массы.
Во вторых, она все сдает, её все устраивает.
Я шалунья• 22 февраля в 11:23
Ответ дляПэрисхилтонша
Ну так. Кого не влаштовує, той не здає.