Полонянка SexShop-а!• 22 февраля в 15:06
Що дати собаці від спазмів в животі (підшлункова)?
Тиждень тому були у ветеринара зі скаргою на спазми. Сказали -панкреатит, призначили альмагель і хофітол. Наче вже все було добре, а от сьогодні знов спазми. Собака не їсть, лежить сумна. Діареї/блювання не було у неї. Не тоді, не зараз. Ми самі похворіли, не можемо вести її до лікаря. Собака чіхуашка, але велика.
Полонянка SexShop-а!
• 22 февраля в 15:21
Ответ дляГубка Боб
Також хотіла написати но шпу дайте
Дякую
No problems• 22 февраля в 17:42
Позвоните лучше в любую клинику. Уточните препарат и дозировку. На такого микроба ношпу, скорее всего, в ампулах надо и колоть.
Я прочитала, что большой с Вашей точки зрения. Но вряд ли ж кг под 40)
Полонянка SexShop-а!
• 22 февраля в 21:09
Ответ дляgubal
1/4таблетки ранітидин 2 рази в день і панкреатин 1/4 з кожним прийомом їжі .корму давати по трошки щоб не нагружати підшлункову.В мене теж чіх і також така проблема.корм краще взяти гастро
Дякую!