УжеВотДа• 22 февраля в 20:47
Давать ли мукалтин ребенку при нечастом влажном кашле?
Ребенку 10 лет, ОРВИ, затянулись сопли и кашель. Кашель очень влажный, изредка.
Чижик Пижик• 22 февраля в 20:51
Йому соплі і дають подразнення в горлі, якщо горло не червоне, не болить, то долікуйте соплі і кашель мине
УжеВотДа
• 22 февраля в 20:53
Ответ дляЧижик Пижик
Щоб викашлював мокроту з легень, якої нема?
Я просто не розумію, що там хлюпає при кашлі.
Чижик Пижик• 22 февраля в 20:55
Ответ дляУжеВотДа
Соплі на задній стінці, які тримаються на носі і вони подразнюють горло, бо не можуть вийти ні носом, ні горлом.
Чижик Пижик• 22 февраля в 20:57
Промивайте 3-5 разів на день ніс соляним розчином, спреєм, що у вас там є.
І одужуйте
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 февраля в 20:58
Ответ дляУжеВотДа
Нам при такому вологому кашлі допомагав амброксол
УжеВотДа
• 22 февраля в 21:08
Ответ дляЧижик Пижик
І одужуйте
Дякую