Барвіночка• 22 февраля 2025
Не понимаю, почему люди прошлых поколений так любят говорить...
’В наше время молодёжь была скромная и целомудренная’.
И тогда были подростковые беременности из-за отсутствия знаний и средств контрацепции и т.д.
Калинові вуста• 22 февраля 2025
Ответ дляSvitlo_
В моїй молодості- цьому дивувались
Скільки вам років?
Калинові вуста• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
’В СССРі сексу не було!’ Дуже відома фраза з телемоста Познера.
А взагалі так кажуть, щоб донька/онучка надто рано не завагітніла. Типо допоможе
А ви продовження фрази знаєте? ’У нас є любов’. Погугліть, це відомий факт і ця сцена детально описана присутніми пвж час телемосту. Тільки з певних міркувань другу частину фрази ’забули’
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляБандитка Сью
’Все те саме’ - это что именно? Сексом занимались?)) Так фильм не о подростках. И даже не о молодёжи. Фильм о свободном отношении к сексу женщин, не более. И даже как бы глуповатый местами. И они там прямо помешаны на сексе. Хотя жизнь далеко не из него одного состоит👌
Ну то це і було власне змістом сексуальної революції, жінки хочуть вільного позашлюбного сексу без зобов´язань.
На фоні постулату ’Женися, тоді буде секс’ це виглядало дужжже контрастно. Вся молодь радісно кинулася експериментувати.
Калинові вуста• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Та така, і я її чула на власні вуха тоді. ’У нас секса нет´.
Слухайте, ну зараз же інтернет у вас є.
Багато крилатих висловів можно перевірити і за значенням, і за походженням. Чули дзвін, як то кажуть
Бандитка Сью• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Яка ’вся молодь’? Куди ’радісно кинулася’?
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляКалинові вуста
Не знаю, що бачили присутні на телемосту, але в ефірі показали саме це ’Секса у нас нет’.
Звісно, могли обрізати, звичайна маніпуляція. Але й суть того часу передає вірно, який там секс у строітелей комунізму?
Дама-мадама• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
При тому, що ми його дивилися в 90-х роках в Україні і робили все те саме. Мамам не розповідали, звісно, та й онукам не розповімо.
В 90-м году в журнале Ровесник печатали Ди Снайдера Курс выживания для подростков, там было много про секс. А газетка Спид-инфо вообще сплошное порно.
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляБандитка Сью
У вільні сексуальні стосунки кинулися. То наше покоління хоч заміж потім повиходили.
А нинішні покоління взагалі по 20 років без шлюбу живуть, троє дітей, а вони все вільні як птахи.
Бандитка Сью• 22 февраля 2025
Ответ дляКалинові вуста
Саме так. Хто дійсно тоді дивився телеміст, не дасть збрехати. А то нафантазували, ніби такі тупі були тоді наші люди...
Калинові вуста• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
А звідти нас взялось 52 млн українців та 290 млн по союзу загалом на момент розпаду? І це при кількамільйонній статистиці абортів щороку?
А на початку комунізму у строітелей в пошані була теорія ’стакан води’ відносно жінки.
в 20х годах прошлого века в СССР среди молодых комсомольцев была такая теория - ’о стакане воды’ Суть в том, что секс - это такая же потребность, как вода или еда. Но ты же не откажешь своему другу или подруге в стакане воды. Да-да, тогда Союз был впереди планеты всей по сексуальной раскрепощённости
Далі самі , гугл у допомогу
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляКалинові вуста
Далі самі , гугл у допомогу
А пенсій не було до 1974 року, тому діток народжували двоє-троє зазвичай.
Але при цьому про секс ніде вголос не говорили, дівчина завагітніла - хлопець жениться одразу, все чинно і благородно.
А в 90-х роках прорвало, Інтердевочка’, ’Маленькая Вера’, ’Спід-Інфо’, секс-шопи.
Калинові вуста• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Повії - найдавніша професія. Вони були завжди і в совку теж. Це не в 90-х почалось.
Знаєте , де в Києві був квартал червоних ліхтарів? Даю підказку. Купрін. ’Яма’
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляКалинові вуста
В совку за це була кримінальна стаття, якщо ви раптом не в курсі.
Тому ніяких повій ніхто не афішував, все було тихенько.
А потім Інтердевочка вийшла на екрани і малолітки споловини захотіли повіями стати. Впали в іншу крайність.
Калинові вуста• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я б не сказала, що половина моїх однокласниць захотіли стати повіями. Я б навіть сказала, що жодна не стала.
Зараз теж є кримінальна відповідальність. Це ніяк не впливає на кількість повій та приватних ’масажних’ салонів
Борисфенка• 22 февраля 2025
Ответ дляКалинові вуста
Та ясно, що не стали. Але хотіли хлопчики в рекетири на крутій тачці, дівчата в повії з ними ж на крутій тачці.
І мода стала відповідна - ажурні колготи, спіднички-пояси, стрінги з штанів і так далі.
Калинові вуста• 22 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Стрінги з штанів - це мода 2000-х
Щось у вас все перемішалось у спогадах.
Хлопчики-рекетири - це 90-ті.
Повії тепер називаються ’ескортниці’. Ну це які рівня заможних чоловіків. А попростіше на окружній та на Лісовій стоять. Ну і по салонах. Це мода чи просто звичайне явище? Час від часу їх пропонують легалізувати. Нам тепер не варто нехтувати жодними потенційними платниками податків.
Щось у вас все перемішалось у спогадах.
Хлопчики-рекетири - це 90-ті.