Таблет• 22 февраля в 22:38

Что нам дала свобода после 14 года? 11 лет боремся за евро будущее. Что будет?

-Инга-• 22 февраля в 23:10
ой скринила сегодня очередной шедевр ’борошна-пекельні’, то ли еще будет.) Готовимся к навале тролльчатины
KriskaA• 22 февраля в 23:10
Ответ дляlilu1990
Якшо по інтересам, то нам польща, Великобританія, Румунія, Прибалтика.

Як сказав один хлопак, створення приватних воєнних компаній з бывших вояк
Так, країни Балтії, румуни стрньомні - хочу підкацапника обрати в прєзи, Бріти, Польща, Чехія - це вєрняк. Всі інші - хз.
_Katya_1985• 22 февраля в 23:10
Мне кажется это в культуре пронизано, постоянно бороться, отстаивать что-то , быть жертвой. Никогда Украина не была довольна своим положением и сама не знает что ей нужно и как этого достичь
А желание затоптать россию или чтобы она исчезла - как из области фантастики
не реалисты живут в украине, а фантазеры
lilu1990• 22 февраля в 23:10
Ответ дляSolar Cloud
Уже можно забыть за те копалини, трамп давит на нас, чтоб мы их отдали. Новые перлы его
🇺🇸 Надія на завершення війни та угоду щодо копалин. Трамп зробив низку заяв про Україну

Президент США виступив на конференції консерваторів (CPAC) і у своїй промові кілька хвилин присвятив Україні.

Головні заяви:

▪️говорив з Путіним і Зеленським і сподіваюся, що жахлива війна скоро закінчиться
▪️намагаюся повернути гроші, які були безоплатно виділені Україні
▪️ми можемо отримати рідкісноземельні метали, нафту та інші ресурси, постараюся врегулювати цю ситуацію
▪️подивимося що буде, але ми досить близькі до угоди
Воно якесь хвореньке. Чес слово.
KriskaA• 22 февраля в 23:10
Ответ дляЗдохниПуйло
Це не мій пост, то Єлєни був
А, тоді сорі. Так вона не відповіла ? Бо цікаво, що то за особливі кацапи - з z-ткою на лобі чи як ?:))
Solar Cloud• 22 февраля в 23:11
Ответ дляlilu1990
Воно якесь хвореньке. Чес слово.
Слабо сказано)
KriskaA• 22 февраля в 23:11
Ответ дляAksinia 111
Автор, Вы ж вроде от Пороха фанатка, судя по Вашим темам :
’Порошенко звісно ж не без гріха, але ваш зе і поруч з ним не стояв’
’Приветствую. Зачем Зеленский заявляет о переговорах. Он простроченный.’
Ваш Гетьман всегда кричал про европейский вектор и нато . А Вы под сомнение ставите курс своего кумира ?
Зєльци, як ви за%%%ли своїм Порохом ШІСТЬ років він не президент - а все ще й досі сить вам в борщ
lilu1990• 22 февраля в 23:12
Ответ дляKriskaA
У румунів є вихід до чорного моря.
lilu1990• 22 февраля в 23:13
Ответ для_Katya_1985
Ми не хочемо затоптати росію. Ми хочемо щоб росіяни еволюціонували до людей
KriskaA• 22 февраля в 23:13
Якась манда постійно ліпить морда-рука :))) Знову на форумі вагон кацапського лайна....
KriskaA• 22 февраля в 23:14
Ответ для_Katya_1985
Дєйствітєльно...агрєссівніє, но потєшніє хохлікі - ішь чо удумалі ! раzzєюшка затаптать ! Савсєм салоєди с ума сбрєнділі-та !
Qney• 22 февраля в 23:14
Ответ дляAksinia 111
Та путіна вона фанатка, чи нащо оце ’дєржитєсь там’...просТрочений 🙈
JENYABEST• 22 февраля в 23:14
Ответ дляМанула
Країна смертельно поранена, величезні руйнування, сотні тисяч загиблих, мільйони виїхали, існування держави під загрозою. Ви не помітили?
Они в паре с ненси жгут или отжигают, вообщем троллят как могут.
Aksinia 111• 22 февраля в 23:14
Ответ дляKriskaA
Вы странная ? Я его в чём то обвинила ?
У автора тема, где восхищается порохом, у пороха всегда проевропейский курс . Это разве плохо ? А автор пытается доказать, что в Европу стремиться не надо .
Где я гетьмана обидела ?
KriskaA• 22 февраля в 23:15
Ответ дляAksinia 111
Вы странная ? Я его в чём то обвинила ?
Где я гетьмана обидела ?
А чого взагалі про нього згадали ? просто фіксація ?
lilu1990• 22 февраля в 23:15
Ответ для_Katya_1985
А ви зараз задоволені шо ваші мальчікі умирали шоб разом з американцями Арктику розробляти?
Татьяна-8275• 22 февраля в 23:15
Ответ дляJENYABEST
Интересное мнение, а чего именно с Польшей ?
С Германией, Чехией, Казахстаном... какая собственно разница?
KriskaA• 22 февраля в 23:16
Ответ дляlilu1990
Ну це фантастика. Он де русофілка написала, що ми странніє - всьо врємя ми борімся. Нєт шоб уже далі сєбя дабіть і нє вимахувалися.
lilu1990• 22 февраля в 23:16
Ответ дляKriskaA
Та навіть трамп в шоці шо вже казати про русню
Ирина-bbd0• 22 февраля в 23:17
Нам кажется.что кацапов ’ми люди маленькие’ это очень раздражает))))))
’Мне кажется это в культуре пронизано, постоянно бороться, отстаивать что-то ’
KriskaA• 22 февраля в 23:18
Ответ дляlilu1990
Трампон іде лісом. Він зараз закопає США за пів-рочку - потім його або імпечнуть ібо пристрелять (що простіше і дешевше). Ніхто це злягання з кацапами терпіти не буде.
Natal_ka91• 22 февраля в 23:18
Мене не це хвилює, а за що вмерли сотні тисяч((
lilu1990• 22 февраля в 23:20
Ответ дляKriskaA
Нам від того не легше

Болотяні жаби ніяк не поймуть у чому їх головний козир - сша ні в якому разі не хоче зникнення їхнього болота
Ирина-bbd0• 22 февраля в 23:20
_Katya_1985 Вы можете пояснить зачем кацапы прилезли в Украину? За что.с чем они тут борятся со ждунами?
annu-b519• 22 февраля в 23:20
С 14 наша свобода закончилась...
KriskaA• 22 февраля в 23:22
Ответ дляlilu1990
Нам від того не легше

Нажаль, це так. Але це вже проходили сто разів....’Хто не хоче війну і обирає ганьбу - отримає і війну і ганьбу’. І у трампона буде свій Перл Харбор. Але, нажаль, вже між ядерними країнами... Недобили гадину в 90--х - прімітє-распішітєсь. Все одно доведеться вибір робити: або добити кацапів або кєтай стане сильним як ніколи. Ну не зможуть вони відірвати кацапів від китайоз...
JENYABEST• 22 февраля в 23:23
Ответ дляТатьяна-8275
Да че уж там вторую армию мира почти победили, пора переходить на первую
KriskaA• 22 февраля в 23:23
annu-b519•
1 минуту назад

С 14 наша свобода закончилась...

==============================
Бгггг
Ваша, кацапождуни - точно закінсилася.
Ollka• 22 февраля в 23:25
Ответ дляИрина-bbd0
Население не уменьшилось.а его часть убила КАЦАПСКАЯ ОРДА и часть выехала из-под КАЦАПСКИХ ракет.часть решила икать другую кормовую базу
Промышленности часть разбомбила КАЦАПСКАЯ орда! И кто-то сидел на крутом китайско-хренайском лобби.не давая развиваться украинскому производителю.
Падальщиков хватает
Цены выше.чем заграницей ибо ухайдокана часть производств украинских.курс растет.вопросы с топливом и энергетикой
Можно было бы обсуждать иное.если бы КАЦАПСКАЯ ОРДА НЕ ПРИЛЕЗЛА В УКРАИНУ УБИВАТЬ И РАЗРУШАТЬ!!!
О пять матрех подписались.
Не нравятся им такие слова
ЗдохниПуйло• 22 февраля в 23:26
Ответ дляKriskaA
Ну вона ж не напише, що їх баби не винні, що у них в генах народжувати вилупків, які хочуть вбивати, а мамкам за щастя утилізувати їз