Таблет• 23 февраля в 09:31

Рекордна атака дронів: росіяни запустили 267 безпілотників по Україні–138 збито

У ніч на 23 лютого противник атакував балістикою, 267-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів по українських областях.

З 267 безпілотників були збиті 138, ще 119 – ’локаційно втрачені’, три полетіли у Росію та один у Білорусь.

Відомо, що окупанти запускали безпілотники з напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Шаталово, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, Чауда.

Також ворог атакував трьома балістичними ракетами ’Іскандер-М’/KN-23 із тимчасово окупованого Криму.

pravda.com.ua/news/2025/02/23/7499661/
mamaМия• 23 февраля в 09:35
Ви радієте, що 130 збили чи що 137 не збили?
ОльгаХ• 23 февраля в 09:36
Ответ дляmamaМия
Она копеечку зарабатывает. Посмотрите в профиле какая активность. Отвечать на ваш вопрос ей некогда.
mamaМия• 23 февраля в 09:37
Ответ дляОльгаХ
Точно, там хворе якесь пише
Мир Регланов и Футболок• 23 февраля в 09:38
138 збито + 119 локаційно втрачені.

Ви розумієте про що їде мова? Що таке локаційно втрачені?

Так, це перемога! Дякуємо ПВО!
ОльгаХ• 23 февраля в 09:38
Ответ дляmamaМия
Точно, там хворе якесь пише
Праздник у них, беснуются
mamaМия• 23 февраля в 09:40
Ответ дляМир Регланов и Футболок
138 збито + 119 локаційно втрачені.

Так, це перемога! Дякуємо ПВО!
Я конкретно про пост автора. Ясно, що пво-сила. А от що автор якийсь дибілоїд, то не одразу зрозуміла.
jannjann77• 23 февраля в 09:41
И формулировка дебильная. И автор.
rainbow2018• 23 февраля в 09:41
Дивно, що профілі з такою історією створених тем досить вільно себе тут почувають і мінімум по пів роки мають можливість серити в стрічку своїми інтерпретаціями новин.
При цьому, адміни бувають в їх темах, видаляють окремі повідомлення, але не теми в цілому.
LudaSHS• 23 февраля в 09:46
Чого люди, Пво військові і Зсу заслужили таке злорадство? Що це за навала і темники на форумі?
До чого сміх тут?
Mira29-c3c3• 23 февраля в 09:47
Ответ дляrainbow2018
І не відправляють оті акаунти в пожиттєвий бан чомусь.
Mira29-c3c3• 23 февраля в 09:48
Ответ дляLudaSHS
До чого сміх тут?
’нє всьо так адназначна’ мабуть чиясь позиція
Yuljwa• 23 февраля в 09:50
⚠️ РФ вночі атакувала Україну рекордною кількістю БПЛА — 263 одиниць, повідомили у ПС.

Збито 138, ще 119 не досягли цілей
Mira29-c3c3• 23 февраля в 09:50
Авторе,а скільки шахедів збили ви особисто ?
LudaSHS• 23 февраля в 10:01
О змінили назву
Стеб забрали
Aksinia 111• 23 февраля в 10:46
Может смысл в другом ? Насколько сильно хуйло ’ хочет мира’ запуская сотнями дроны . Мирные постоянно находятся в зоне риска ! Эта падла никогда не хотела и не хочет, тоб в Украине был мир !
Ирина-bbd0• 23 февраля в 11:41
Почему московия утверждает.что Украина не хочет мира.а сама московия запускает дроны и ракеты на головы украинцам?
Как сие обьяснить?