Завжди мало• 24 января в 22:10
Обмін тілами загиблих. Чому така розбіжність? Де ті шалені втрати росіян?
Україна повернула тіла 757 загиблих на фронті військових, водночас з моргів в рф повернули 34 загиблих.
Звезда в шоке• 24 января в 22:11
при 30000 втрат від нас, як каже найвеличніший, тільки в один обмін така кількість тіл...
77 года рождения• 24 января в 22:15
Три тижні тому ростріляли наших хлопців, є відео, є локація, командування ігнорить цей факт, і фіксує безвісті зниклі.
Anjutka-Anjuta• 24 января в 22:15
Ну тут логічно абсолютно - ми відступаємо, тому наступаюча сторона збирає всі тіла - і своїх, і наших
ВалюШок-d20a• 24 января в 22:22
Ответ для77 года рождения
В черниговской области?смотрела тиктоке,там написали локацию
BattleBunnyInAction• 24 января в 22:25
Ответ для77 года рождения
а премии командованию Вы видели? в миллионах! Они получают бабло за жизни тех, кого утилизируют безбожно
77 года рождения• 24 января в 22:30
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Я працюю пліч-о-пліч з деякими.
Але, йобана, субординація
77 года рождения• 24 января в 22:35
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Украина зовет Россию ’играть в кальмара’
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 25 января в 02:14
Ответ дляnata.ant
Це в мене взагалі в голові не вкладається
У вас є пропозиції з Харкова чи працюєте в парі?