СережкинаЯ• 23 февраля в 10:41

Покажіть сукню чи костюм, які Ви б одягнули

Покажіть, сукню або костюм, які б Ви одягнули на корпоратив на 8 березня, або що будете одягати на жіноче свято?
МамОмужа• 23 февраля в 10:43
Ми летимо в Париж
Робот Вертер• 23 февраля в 10:44
Ответ дляМамОмужа
Ми летимо в Париж

В старих кедах!
автор СережкинаЯ • 23 февраля в 10:44
Ответ дляМамОмужа
Ми летимо в Париж
Супер! Дуже радію, що можете собі дозволити. Чоловік невиїзний, а я не можу поїхати без родини …
Наполеон Бонапарт• 23 февраля в 10:51
Обычное красивое платье, не вечернее, я буду надевать. Которое мне идет.
МамОмужа• 23 февраля в 10:58
Ответ дляРобот Вертер

В старих кедах!
Да, щоб точно не натерти ноги)
Туфлі теж візьму, не переживайте)
МамОмужа• 23 февраля в 10:58
Ответ дляСережкинаЯ
Так це ж корпоратив. До чого тут чоловік?
Робот Вертер• 23 февраля в 11:22
Ответ дляМамОмужа
Да, щоб точно не натерти ноги)
Туфлі теж візьму, не переживайте)
Я не переживаю. Я Скрябіна згадала.
Гарно провести час!
Stepa_nida• 23 февраля в 11:24
У старпості не описано контекст заходу - корпоратив може бути як на природі, так і в ресторані (і вони теж бувають різні).
Скіфська пектораль• 23 февраля в 11:28
Таке
Лупаю цю скелю• 23 февраля в 11:28
Ответ дляStepa_nida
На природі 8 березня буде трохи прохолодно)
Кусман Сиру• 23 февраля в 11:37
Такое, ведь такой праздник большой!
Тишком_нишком• 23 февраля в 11:37
Я такое купила
Всім шампаньського• 23 февраля в 11:44
Ответ дляМамОмужа
Ми летимо в Париж
Надя?
Organic• 23 февраля в 12:12
Н и ч е г о
Викачую яйцями• 23 февраля в 12:15
Из магазина Gepur
euhunter• 23 февраля в 12:23
Я так понимаю, в вашей ситуации важен вопрос уместности. Слишком нарядиться неприлично, не то время. Не нарядиться совсем - неуважение к коллегам, все таки праздник.
Я бы выбрала простое платье с красивой фактурой и/или цветом. Например, бархат. Это уже достаточно нарядно само по себе, нужен минимум аксессуаров. Просто, понятно, не вызывает раздражения излишней нарядностью.
Также хорошо будет работать плотный сатин и шелк (блузка или платье). Но не бельевой! Не нужно слип дресс или топ с кружевом, это будет неуместно.
Ду да ду да ду• 23 февраля в 13:46
Ответ дляСкіфська пектораль
Таке
Я бачила його вживу, у нас на новорічному корпоративі одна дівчина в такому була. Цей на фото більш блакитний, а в неї саме сірий був. Мені сподобався
Ду да ду да ду• 23 февраля в 13:53
Авторе, я б таку радила. Головне, що її потім можна як повсякденну носити. Ще здається в чорному кольорі є
https://www.zara.com/ua/uk/сатинова-сукня-середньо...
МамОмужа• 23 февраля в 18:36
Ответ дляРобот Вертер
Я не переживаю. Я Скрябіна згадала.
Гарно провести час!
Дякую!
Stepa_nida• 24 февраля в 10:24
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну от я про це й кажу)) для нашого шефа ідеальний корпоратив - це вдягнути 100 шарів термобілизни, курток і шапок і іти до річки шукати рибу чи смажити шашлик, тому радити щось автору, не знаючи формату заходу, небезпечно