Раніше постійно купувала найдешевшу Gand Henna, наче терміни в нормі, але брлви майже не зафарбовує і швидкл зтирається, хоча я вже й довще тримати почала аж годину. Порадьте, хну, щоб не робила а руді брови і трималася на шеврі хоча б тиждень а на водосках місяць. В мене світло-русяве волосся
Ответ дляnikolayev
Chandi, кажется так называется.
Держится железно. Но если волосы длинные, крашеные когда то амиачной краской, то нельзя. Жёсткие станут.
Не, не мне для бровей нужно, не для волос. Но спасибо за совет, что не прошли мимо и уделили внимание 🙏