Завжди з рушником• 23 февраля 2025

Ваше любимое домашнее горшечное растение?

Собственно, вопрос...
Ваш любимый вид?
ЖонДуан• 23 февраля 2025
Фиалки, замиокулькас
Вільний митець• 23 февраля 2025
Заміокулькас це любов 🥰
Черговий по кухні• 23 февраля 2025
мирт
автор Завжди з рушником • 23 февраля 2025
У меня заведующая где-то вычитала, что замио то ли радиоактивный, то ли выделяет что-то, и отправился наш цветок на выселки в подсобку
Слобожаночка• 23 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Несіть його додому.
Або продайте)
Кондуктор маршрутки• 23 февраля 2025
Фиалки
Слобожаночка• 23 февраля 2025
Люблю замік
ЖонДуан• 23 февраля 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Точно не радиоактивный, у меня под ним лежит дозиметр обычно, так совпало)), меряет суточный фон. Ничего такого, возле бананов фон выше )
Он ядовит, ну это если есть его)
Стрекоза любви• 23 февраля 2025
Ось такий був заміокулькас і монстера варієгатна (з білими вкрапленнями)
Луноликая Вика• 23 февраля 2025
Я очень люблю кактусы😊
Повелитель бітка• 23 февраля 2025
Телепузик• 23 февраля 2025
Фіалки дуже люблю.
Майже на кожну виставку заглядаю.
Меряю линейкой• 23 февраля 2025
алое вера
Рубаю олівлє• 23 февраля 2025
У мене замік, але після цвітіння почав чахнути ніяк не можу привести його жо тями. Орхідея падлюка ніяк не може зацвісти 4 рік. Хочу замік з товстенькими гілочками, але вони взагалі зараз дорогучі
Матраскин Брат• 23 февраля 2025
В мене навіть кактуси дохнуть тож тільки заздрю в кого все росте й зелене. Орхідеї в останнє цвіли в березні 2022
parele• 23 февраля 2025
Это часть, у меня их много. Все люблю одинаково)
Точу ляси• 23 февраля 2025
Орхідеї.Обожнюю їх.Вижили під час бойових дій в Київській області.
Зоя Жорівна• 23 февраля 2025
Я люблю банальные герани и бегонии. Еще бальзамины.
Ответ дляparele
Какой беленький цветочек )))
Ol-a• 23 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
Какая красота
Люблю все цветущие, поэтому подоконник сейчас так выглядит.
Не танцую- но пою• 23 февраля 2025
Кактусы. Это единственнып растения, которые у меня выживают.
Точу ляси• 23 февраля 2025
Ответ дляOl-a
Какая красота
Дякую, ще очікую на цвітіння цього сорту
ПолБатона• 10 марта 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Скажіть, будь ласка, як часто Ви його поливаєте? Як доглядаєте?
Дуже красивий🥰

У мене такий нещасний стоїть. Начебто не заливаю. Може добрива якісь треба?
Стрекоза любви• 10 марта 2025
Ответ дляПолБатона
Дуже красивий🥰

Без добрив. Тісний дуже горщик треба, полив вимірювала паличкою для суші. Вона постійно була встромлена в ґрунт, виймала її, дивилася, якщо майже суха, поливала. Коли висаджувала, треба щоб ось ці його клубні були не глибоко в землі, трохи щоб виглядали.
ПолБатона• 10 марта 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую❤️