Первоклашка Я• 23 февраля в 14:56
Антуріум , порадьте, як реанімувати.
Не вмію за ним доглядати.
Чекаю порад.
Як відновити його , щоб став гарним.
Сухе листя приберу, а далі?
Дякую добрим людям завчасно )
Чекаю порад.
Як відновити його , щоб став гарним.
Сухе листя приберу, а далі?
Дякую добрим людям завчасно )
БеллаДонна• 23 февраля в 15:07
Может перелили? Вообще я не опытная в этом. Чего даю советы? Послушаю.
Байрактарна• 23 февраля в 15:08
Я би взагалі все викинула. Залишила б лише пару гарних відростків, поставила б у воду, проростила і посадила б знову.
Можна і цей спробувати врятувати. Тоді все зрізайте по максимуму і робіть перевалку.
Він у вас завжди внизу стоїть під балконом? Там замало світла і, можливо, холодно. Ставте на підвіконня. На фото - переполив.
І ще, вазон замініть на нижчий і ширший. Цей зависокий, тому росте коріння і відповідно стебла, але не цвіте.
Вишня на торті• 23 февраля в 15:15
Ми поставили свій на підвіконня, щоб земля підсохла. Начебто все ок, відійшов. Я зараз глянула свою табличку, антуріум раз на тиждень треба поливати
АфродитаПетровна• 23 февраля в 15:58
Ответ дляПервоклашка Я
Я думала від недоливу (
Мало поливала
Антуріуми не люблять перелив, недолив їм краще, при цьому люблять душ і вологе повітря, це дуже капризна рослинка. Я пошкодувала що відразу три завела, мало що один мені грибок заніс і третина квітів загинула, так і танці постійні, купила собі антуріум сільвер блаш і зовсім інша річ, раз в неділю полив, все.
Мені здається то у вас на листках опіки, де стоїть ваша красуня? Їм шкідливі пряме сонячне проміння
Первоклашка Я
• 23 февраля в 18:37
Ответ дляАфродитаПетровна
На підлозі стоїть.
Метр від балконних дверей біля стіни.
Прямих сонячних немає.
Здається, що плями зʼявились від неполиву
Метр від балконних дверей біля стіни.
Прямих сонячних немає.