Стефанія• Изменено 23 февраля 2025

Акамулятрний пилосос, хто має? Є питання

Не робот, а ручка.
Порадьте той, що довго служить і гарно всмоктує.
Мнята• 23 февраля 2025
Акумуляторний пилосос SAMSUNG Jet 60 VS15A6032R5/EV Три роки працює щоденно. Задоволена. Купувала в Розетці. Заряда на двокімнатну квартиру цілком вистачає. Якщо площа більша, як альтернатива - докупити додатково акумулятор, або шукати більш потужну модель
Каяспер• 23 февраля 2025
У мене остання модель Філіпс, є також функція миття. Вистачає на сухе прибирання площі до 90 метрів, як єдиний пилосос у велику квартиру, я б не брала
Також там же немає мішку для сміття, у мене такий пилосос на дачі, де є вихід в ліс і там чоловік його чистить. Після кожного прибирання потрібно чистити резервуар для сміття
Катря Харківська• 23 февраля 2025
Ответ дляМнята
І в мене такий. Дуже задоволена. В мене два коти- збирає все гарно. Окрім котячого корму та дерев´яного наповнювача. От таке , нажаль, не бере. Але підлогу, килими -добре.
Залізний занавіс• 23 февраля 2025
В мене Дайсон, все збирає добре і корм котячий і наповнювач , вже йому 3 роки зтхвостиком. Без води, тільки сухе прибирання.
Якщо хтось порадить альтернативу, щоб все збирав, буду рада, бо колись же він згорить ) а ціна його зависока
Котогосподиня• 23 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Кёрхер - и моет, и все собирает, и не сгорел за 15 лет.
ЧупакабраЗеБест• 23 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
всмысле сгорит? у меня дайсон 10 лет. чего ему гореть.
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
Женщинас• 23 февраля 2025
Керхер, только берите с двумя аккумуляторами, отдельно докупать намного дороже.
Стебель березы• 23 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
))) чому? В мене Ровента х форс, технологія всасування такаж , циклонне всмоктування, а потужність більша, ціна менша, ми коли купували подивилися всі характеристики конкурентів, йшли за дайсоном, вернулися із ровентою, в пилосмокі дайсон немає нічого унікального а красивенький він, так
Женщинас• 23 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
Уникальность дайсона это миф. Фенов тоже касается.
Ліплю вареники• 23 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
миф не миф но марку держат
может уже и есть аналоги. но в свое время они были молодцы
Стрекозей• 23 февраля 2025
У меня китайский тинеко 3в 1, моющий, плюс ручной для мебели. Отлично работает 5 лет, есть самоочистка, прекрасно моет и пылесосит одговременно.
Стебель березы• 23 февраля 2025
Автор, чудес не буває те що гарно всмоктування має мати гарну потужність, гарна потужність то швидкий розхід енергії, швидкий розхід зменшення часу прибирання, щоб збільшити потрібно збільшити акумулятор, ідіть в реальный магазин і беріть в руки те що підходить по характеристикам, у мене ровента х форс флекс 14 із миючою насадкою, звір, але із за потужного акумулятора досить важкий
Стебель березы• 23 февраля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
миф не миф но марку держат
Звичайно давним давно є аналоги значно дешевші, там же немає ніяких унікальних запатентованих технологій, про фени не знаю, не розбиралася, ми перед купівлею пилосмока поринули в це царство, також думали дайсон купувати, а виявилося що там реально велика передплата за ім´я, і точно такі ж характеристики, ще + різні насадки можна купити значно дешевше, реклама рулить))) хоча дайсон молодець в плані новаторства, це не відняти і маркетинг гарний
Ліплю вареники• 23 февраля 2025
Ответ дляСтебель березы
про пылесосы слышала отзывы многих ( акумуляторные), фигня все это, они ничего не тянут, лучше бандуру тягать за собой
про фен - часто за малую мощность клюют дайсон, 1600 если не ошибаюсь, как то выбирала маме фен, нашла мощный 2 или 2200 мощность, ионизация.... короче такая фигня, по ощущению он слабее раза в 3-4, вешаюсь когда приходится им сушить, не дует вообще
Залізний занавіс• 23 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
лучше дайсона еще ничего не изобрели.
Супер) успокоили. Ну не знаю, у подруги уже 3 стайлер Дайсон за 4 года сгорел. Вот я и переживаю
Залізний занавіс• 23 февраля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Все пылесосы пылесосят Дайсоны. У меня есть и у мамы, обе довольны. До этого у меня был бош обычный , на проводе, намучилась
Мнята• 23 февраля 2025
Ответ дляКатря Харківська
Котячий корм прибирає, але він у мене не крупний. Наповнювач, якщо цілий, то не бере, а якщо шматочки маленкі, то норм, Навіть камінчики дрібні, що з двору за ногами тягаються.
Уси Пуси• 23 февраля 2025
У меня ровента RH99G1WO. Второй год, довольна. На момент покупки была максимальная мощность всасывания.
автор Стефанія • 23 февраля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Яка саме модель?
Стебель березы• 23 февраля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
))) потрібно про потужність питати у тих хто таке пише про пилосмок. У мене що робот пилосмок, що акумуляторний тянуть навіть на режимі еко гарно, у мене довгошерстний котяра і килими , бандура не потрібна, один мінус вага, але чудес не буває, потужність то акумулятор, потужний акумулятор легкий не буде
автор Стефанія • 23 февраля 2025
Ответ дляСтебель березы
А якщо ним пилососи авто?
Стебель березы• 23 февраля 2025
Ответ дляСтефанія
А якщо ним пилососи авто?
Не зрозуміла питання. Чудово ним пилососити.
Я правда, рідко пилосошу, я часто їзжу на мийку мені там хлопчики миють і пилососять, я дістаю у випадку ЧП, останній раз везла квіти із Епіка і в салоні перевернулися, але зручно, я живу в квартирі, провідний би не підійшов