Почему?🤔
KristinkaCute• 23 февраля в 18:42
А что другие знаки зодиака любят феминисток?)) не встречала ни одного мужчину которому нравилось бы такое.
IndividualForce• 23 февраля в 19:25
Можливо бо у Скорпіонів, Левів, Овнів, Раків дуже сильне его і вони не хочуть мирятися з жінками, які претендують на домінування у парі?
Хоча, дивлячись, що ви маєте на увазі під феміністкою)
IndividualForce• 23 февраля в 19:49
Ответ дляМадам77
Именно про это я имею ввиду
То ви хочете домінувати над Скорпіоном? :)
K.Yurchenko• 23 февраля в 19:52
Дивлячись, що ви вкладаєте в поняття ’феміністка’?)
Мій приклад: і перший, і другий чоловік - Скорпіон. Я - власник бізнесу, який сама створила. Багато часу приділяю роботі і співробітникам. Але не можу сказати, що це - фемінізм.
Ответ дляK.Yurchenko
Тоже не могу сказать что это феминизм, но мне говорили что они просто не хотят что б девушка была на равне з ним , девушка должна быть девушка, но если она хочет работать ? , то это тоже для него феминизм?
Ответ дляK.Yurchenko
Но он не против этого ?
K.Yurchenko• 23 февраля в 21:56
Ответ дляМадам77
Но он не против этого ?
Навпаки, хизується моїми досягненнями.
K.Yurchenko• 23 февраля в 22:00
Ответ дляМадам77
Так можна про будь-кого сказати, незалежно від Зодіаку. Те, про що ви кажете, - більше виглядає як реалізація власних комплексів через ставлення до дівчини. В нас партнерська модель стосунків. Ніхто ніким не опікується. Кожен - цілком самостійна одиниця.
K.Yurchenko• 24 февраля в 06:05
Ответ дляМадам77
А он работает?
В нього теж своя справа, але зараз - майже три роки як на фронті(