Українська Мрія• 23 февраля 2025
У вас уже есть весеннее настроение?
сою не люблю• 23 февраля 2025
Есть, но у нас и тепло. Достала «весенние» парфюмы, купила нарциссы, утром пока в душе слышно птиц из сада, кайф
сою не люблю• 23 февраля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
да, весной пахнет, на окне у меня цветут крокусы и гиацинты.
У меня в саду вчера крокусы на газоне проклюнулись
КошкинДом• 23 февраля 2025
Ответ длясою не люблю
Які у Вас весняні парфуми? Цікаво)
сою не люблю• 23 февраля 2025
Ответ дляКошкинДом
Які у Вас весняні парфуми? Цікаво)
Kilian Roses on ice
Jo Malone sea salt and wood sage
Kilian good girl gone bad
Jo Malone sea salt and wood sage
Kilian good girl gone bad
КошкинДом• 23 февраля 2025
У нас на півдні сьогодні дуже гарна погода 🌞
Вже хочу тепла та 8 березня)
Ленивица-красавица• 23 февраля 2025
Да, весной пахнет, талым под солнцем снегом)
Лежу выбираю что вышить весеннего)
Українська Мрія
• 23 февраля 2025
Ответ дляПарасюха
Мені і зима подобається
Мені теж, але хочеться щоб справжня зима була в грудні та січні, коли є святковий настрій і «вайб»
Українська Мрія
• 23 февраля 2025
Ответ дляМожу брикнути
нет, слава богу зима, снег, морозы наконец-то
Такая погода нужна в декабре на праздники
Фізик-ядерщик заочно• 23 февраля 2025
Нет. У нас -9 , сейчас потеплело но мороз снега много. В области -14
Какая весна.
Повелитель бітка• 23 февраля 2025
Обычно в это время года всегда есть, но не в этом году. Переживаю за каждого члена семьи, у меня их трое. У всех ситуация не очень((((. Короче, настроение не на нуле, а на минусе
Ромашкинная• 23 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Какая весна.
А в мене котик гуляє). Зранку всіх ором побудить, а потім дрихне в подушках, бо холодно.
А птиці і правда по - весняному співають. Період залицяння.
Ті ж персонажі... розчісувала кота, вичесала дофіга пуху. Потім в сторіз побачила, що пух вішають у сіточках, щоб птиці утепляли гнізда.
Я поставила за вікном у широкій баночці. Налетіли і вискубли. Одна , взагалі, собі шмат відхопила. Напольне покриття зробить. А пух красівий , чорно - сірий 😆.
Весни не дуже якось хочеться. Не готова морально через війну ..4й рік піде. Якось заникатись в похмурому дні мені легше.
Зоя Жорівна• 23 февраля 2025
Ні, ще не має, але погода чудесна, сонце так високо, припікає, сніг , морозець, повітря таке класне, але відчувається весна в повітрі, аж просльозилася наскільки це прекрасно, коли повертається весна.
Покращена• 23 февраля 2025
Ответ длясою не люблю
Kilian Roses on ice
Jo Malone sea salt and wood sage
Kilian good girl gone bad
Jo Malone sea salt and wood sage
Kilian good girl gone bad
А ви можете пояснити, чим пахне sea salt?
Ромашкинная• 23 февраля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Лежу выбираю что вышить весеннего)
А я пазли закачала. Склала весняну картинку...
Фокус-Покус• 23 февраля 2025
Да. У нас сегодня 13 градусов тепла. Птицы поют в саду, крокусы цветут. Кайф.
сою не люблю• 23 февраля 2025
Ответ дляПокращена
Ну мне он и пахнет соленым ветром, травами на побережье, деревяшками немного