А Я Самая Самая• 23 февраля в 21:36
Астрология. Карты
Где смотреть актуальное положение планет и звезд на небе? Как астрологи строят карты чтобы предсказывать события? Например, когда пишут, что Венера перейдет в знак Водолея и будет аспектирована Сатурном. Как это увидеть? И самое главное, как это посмотреть для всей страны?
Щепотка_совести• 23 февраля в 21:52
Я вбиваю в Гугл - натальна карта зараз, і обираю з запропонованих сайтів, там буде спочатку схематично,на колі зі знаками зодіаку, значки планет. А нижче завжди є розшифровка, яка планета в якому знаці і в якому аспекті. Якщо заморочитися, то розберетеся. В ютуб теж є багато інформації як просто навчитися читати карту. Це іноді буває досить пізнавально. Особливо, якщо зважати на знак і аспекти Місяця, Меркурія чи Венери.