Ганцю в кєдах• 23 февраля 2025
Як вмовити чоловіка??
Як вмовити чоловіка кудись полетіти саме літаком ???? Я теж боюсь , але все одно хочу … а він каже « дивись новини , що робиться , я нікуди не полечу , а ти хочеш ще дітей взяти ?» я йому пояснюю , щоб подивився статистику спочатку , він ні і все до скандалу , а без нього ніяк не вийде полетіти, важкувато одній з дітьми маленькими і що його робити , як вмовити ??
Белая котичка• 23 февраля 2025
Никак, я такая как важ муж. Муж не может меня уговорить полететь, боюсь самолётов и все
Ласковая_львица• 23 февраля 2025
Ответ дляSo_so
А чего конкретно он опасается?
Что самолеты падают. Новости не читаете?
Ласковая_львица• 23 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Они падают сколько существуют, падает лифт, падает балкон прохожим на головы итд.
Недавно ж в штатах упал
Ласковая_львица• 23 февраля 2025
Ответ дляSo_so
И? Вы из дома не выходите?
А при чем тут я, мы обсуждаем автора. Не забывайтесь
Ганцю в кєдах
• 23 февраля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Ваш муж, вы и уговаривайте. Езжайте машиной.
Машиною не добратися , можливо , якщо пароми ходять , але це дуже довго і дуже дуже дорого
Ласковая_львица• 23 февраля 2025
Ответ дляSo_so
всё?)) новости не читаете)
У вас как-то so so с пониманием написанного
Ганцю в кєдах
• 23 февраля 2025
Ответ дляТа легко!
Яка трагедія
Не трагедія звісно , але хочеться за скільки років здійснити мрію
Невгамовна Бу• 23 февраля 2025
Цікаво, як ваш чоловік не боїться їздити в автотранспорті, там же аварій трапляється ще більше
Ганцю в кєдах
• 23 февраля 2025
Ответ дляSo_so
А чего конкретно он опасается?
Новин надивився
Ганцю в кєдах
• 23 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Очень маленькие дети у Вас?
Одна дитина так , але перший раз з 3 мя не варіант, старша теж боїться ,але сама полетіти не можу ніяк
Пи Пи Пилюля• 23 февраля 2025
автор, я просто посочувствовать. У меня муж так не хотел лететь в Египет - мол, там теракты. Бляха-муха, я несколько лет его обрабатывала и когда он наконец поплыл - долбанные террористы опять что-то подорвали. Выручили друзья - они предложили полететь компанией и он согласился. Но лично я очень плохо переношу самолеты (после Египта, кстати
) и меня бы смогла переубедить только какая-то ну очень заманчивая цель
Ганцю в кєдах
• 23 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Яких?
, про літаки , який збили , про амерікан. Літак , не знаю навіть ….
Рік назад нічого начебто не боявся , але можливості не було , зараз після новин - боїться , чесно, я думала він нічого не боїться
Ответ дляГанцю в кєдах
Так он просто не хочет, а то боится, чего не понятно, что-то в новостях, что неизвестно.
Ганцю в кєдах
• 23 февраля 2025
Чесно , я думала , він мене буду вмовляти …. Бо я ніколи не літала , теж боюсь , але так можна все життя боятись і просидіти на одному місці , а вийшло навпаки мені ще треба його вмовляти 🤯🤯🤯
Я_и_моя_собака• 23 февраля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Скажите пусть не прививает детям свои неврозы. Это же приключение - всей семьей полететь куда-то, нужно научить детей ощущать его дух ( подготовка, изучение маршрута, строить планы, вносить предложения, продумывать детали, собирать вещи).