Указка• 24 января в 14:38

Чоловіку соромно виїздити за кордон

В нас особлива дитина, скільки вже разів пропонувала поїхати в відпуску за кордон,щоб дитина побачила море/океан ,вперся і не хоче ні в яку
Каже поки війна іде я не хочу виїздити

Сама я можу ,але не з дитиною , просто не справляюсь з його істериками
Ксерокопия ночи• 24 января в 14:39
Просто ви в нього не в пріоритеті і теж не хоче бачити істерики
So_so• 24 января в 14:40
А в Украине он отдыхает с Вами?
Патика-мотика• 24 января в 14:41
він просто не бачить сенсу у відпочинку з дитиною, для нього це не відпочинок, а морока за купу грошей
Мрії у вирії• 24 января в 14:41
Считаю что он думает про что угодно только не про вас с ребенком . Для меня есть только один приоритет когда у мужа это семья , а не окружающие чужие люди .
Аристократка-тунеядка• 24 января в 14:41
Розумію його
Потрапити в ухилянти , перевірки документів на кордонах та і розуміння що багато чоловіків там а не на океані
автор Указка • 24 января в 14:42
Ответ дляSo_so
А в Украине он отдыхает с Вами?
Ні
Щебетуха• 24 января в 14:42
Є чоловіки, котрі дійсно підчас війни вважать недоречним для соловіків відпочивати. Але як саме думає ваш чоловік, ми не знаємо. Він до війни їздив з дитиною і вами закордон?
автор Указка • 24 января в 14:43
Ответ дляКсерокопия ночи
Ну вдома то він їх бачить 24/7
автор Указка • 24 января в 14:43
Ответ дляЩебетуха
Ні
Ксерокопия ночи• 24 января в 14:43
Ответ дляУказка
Ну вдома то він їх бачить 24/7
Вдома це безкоштовно. Як ви взагалі разом час проводите?
Тут надолго• 24 января в 14:44
Я сейчас тоже никуда не планирую заграницу. Мариноваться 2-3 суток в дороге ещё то удовольствие. Тем более у вас ребенок с особенностями.
Аристократка-тунеядка• 24 января в 14:44
Ответ дляУказка
Ну вдома то він їх бачить 24/7
Вам зараз напишуть
Ще пару сторінок і розлучитись запропонують
Щебетуха• 24 января в 14:44
Ответ дляУказка
Ні
Тоді не у війні справа. Не думаю, що йому соромно, просто це важко і напряжно, і він не хоче.
Кубик Рубика• 24 января в 14:45
У нас тут полдома выехавших, и ничего, не стыдно, еще и рассказывают, кому как жить нужно и на каком языке говорить.
Щебетуха• 24 января в 14:45
Ответ дляУказка
Ну вдома то він їх бачить 24/7
Він не працює?
Патриоточка• 24 января в 14:45
Мій виїзний, але теж вважає недоречним їхати. Але у вас дитина і він би мав думати про неї.
So_so• 24 января в 14:45
Ответ дляУказка
Ні
Тогда причем тут война и заграница? В Украине куча классных курортов для семей с детьми
Брюнетка в Мармеладе• 24 января в 14:46
Ответ дляУказка
Ну вдома то він їх бачить 24/7
Істерики бачить?Якщо так,то змушена вас засмутити - але в нього вже є нова пасія,яка його заспокоює після вас.
Брюнетка в Мармеладе• 24 января в 14:46
Ответ дляSo_so
Да.Согласна с вами.
Аристократка-тунеядка• 24 января в 14:46
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Магічна куля показала ?
автор Указка • 24 января в 14:47
Ответ дляКсерокопия ночи
Ніяк ,хібо що возимо дитину на безкінечні заняття
Криниця щастя• 24 января в 14:47
Ответ дляТут надолго
+++

Я з нормотиповою маленькою дитиною 2-3 доби ´до моря´ вважаю катуванням, а не відпочинком
Щебетуха• 24 января в 14:47
Ответ дляSo_so
Автор писала, що чоловік не їздить з нами на відпочинок в Україні
автор Указка • 24 января в 14:47
Ответ дляЩебетуха
Він не працює?
Працює із дому
Брюнетка в Мармеладе• 24 января в 14:48
Ответ дляАристократка-тунеядка
Магічна куля показала ?
Я у автора питаю,а не у вас.
Щебетуха• 24 января в 14:48
Може, з бабусею поїхати, якщо є і бажає?
Аристократка-тунеядка• 24 января в 14:48
Ответ дляЩебетуха
Наші друзі з особливою дитиною теж не їздять
Ну так себе чоловік почуває у повному автобусі в оточені жінок та дітей з прискіпливою перевіркою як ніби ти злочинець
автор Указка • 24 января в 14:48
Ответ дляSo_so
Не які наприклад?
Аристократка-тунеядка• 24 января в 14:49
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я у автора питаю,а не у вас.
Питань немає
А тупе ствердження про іншу є
автор Указка • 24 января в 14:49
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Хіба що під комп´ютерним столом