Коржик• Изменено 24 февраля в 09:36

Цікавить чи розповідаєте ви якими парфумами користуєтесь.

Я просто не люблю,коли всі користуються однаковими.Вже третій раз підбираю собі свій аромат, а знайома одразу запитує і купує такі ж. Ось знову новий парфум і смс чим я вже третій день пахну.
Ну не гарно якось не говорити,але знову ?Невже в людини немає своїх смаків і подобається пахнути однаково.
dulenok• 24 февраля в 09:36
если спрашивают, то говорю...ну одинаковый и одинаковый. Я не заморачиваюсь
Гарантую неперелевки• 24 февраля в 09:37
У вас багаті знайомі? Ганімед хай купитт. Скажіть, що 5 пшиків саме те для розкриття
Чорнобаївка• 24 февраля в 09:37
Що ви хочете від теми? Що всі мухи повторюхи а ви унікал?
Збрешіть про парфуми.
Аноним_Русалка• 24 февраля в 09:38
А які у вас парфуми такі компліментарні?
Миссис Буркул• 24 февраля в 09:39
Ответ дляГарантую неперелевки
Раньше так, теперь от подделок на него вонь на каждом углу
автор Коржик • 24 февраля в 09:39
Ответ дляЧорнобаївка
Збрешіть про парфуми.
Чого ви зайшли, ви адмін сайту?
автор Коржик • 24 февраля в 09:41
Ответ дляГарантую неперелевки
Та ну...)))
Не за Будка• 24 февраля в 09:43
А в чем проблема сказать правду ? Меня люди , что -то выгадывающие , скрывающие ,удивляют
Свисток ля-минор• 24 февраля в 09:44
Нам хоч розкажете які у вас парфуми?
Миссис Буркул• 24 февраля в 09:44
Я думаю старий люкс, на типу кашерель Амур, кельвин бьюти получаю компліменти
Щебетушка• 24 февраля в 09:44
говорю чем пользуюсь, да.
соврите) скажите, что это килиан за 12к. или бутиковая линейка шанель. пусть ищет
Метровий сантиметр• 24 февраля в 09:47
Ответ дляНе за Будка
А мене ті,що не мають свого смаку дивують,автор написала,що не раз говорила і як на совнтчецу культурно спілкується, дивують і такі ,як ви,які через екран роблять якісь висновки Мабуть вам подобається, коли всі на роботу почнуть одягатися однаково,адже парфум ,як і одяг, кожен носить своє.Цк нормально.
Автор,скажіть ,що ті ж самі,якщо не хочете говорити які.

Вам дуже подобається якщо
Не за Будка• 24 февраля в 09:49
Ответ дляМетровий сантиметр

Вам дуже подобається якщо
Мне вообще все равно кто как выглядит, в чем ходит и чем пахнет , сейчас эксклюзивов нет, есть мода и многие пахнут тремя модными , на данный момент, ароматами
Не їм після шостої• 24 февраля в 09:51
но ни один парфюм кроме дешевеньких, не открывается одинаково на людях. Иногда кожа выдает ноты, которых и близко нет, и два , три человека могут пахнуть абсолютно по разному, с одним парфюмом
З горіха зерня• 24 февраля в 09:51
Вы так часто проводите время с знакомой, что боитесь пахнуть одинаково? Сколько раз в неделю Вы ее видите? Один и два?
автор Коржик • 24 февраля в 09:52
Ответ дляМетровий сантиметр

Вам дуже подобається якщо
Так ,ви правильно мене зрозуміли.
Ксерокопия ночи• 24 февраля в 09:52
Из всех знакомых и подруг нишей только я пользуюсь(фанатично)
автор Коржик • 24 февраля в 09:53
Ответ дляНе їм після шостої
Так,я про це знаю.
Вчителька з мікрорайону• 24 февраля в 09:53
Питання знайомої стосується лише парфумів? Чи інші речі вона теж за вами копіює?
автор Коржик • 24 февраля в 09:53
Ответ дляЗ горіха зерня
Щодня на роботі.
автор Коржик • 24 февраля в 09:55
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Сумку в минулому році взяла таку ж як я.Тепер на роботу її не беру.
Свій варік• 24 февраля в 09:55
Ответ дляСвисток ля-минор
Нам хоч розкажете які у вас парфуми?
Ви шо, а вдруг купим)
Харчовий тріль• 24 февраля в 09:55
Ответ дляАноним_Русалка
Сказала ж автор ,не хоче щоб всі пахли 😂😂😂
Автор ,маю багато ароматів не дешевих парфумів ,якщо питають ,завжди кажу .
автор Коржик • 24 февраля в 09:55
Ответ дляСвій варік
Ви шо, а вдруг купим)
У вас свого смаку немає?
автор Коржик • 24 февраля в 09:56
Ответ дляХарчовий тріль
Молодець)))
Так,не хочу
Харчовий тріль• 24 февраля в 09:56
Ответ дляСвисток ля-минор
Нам хоч розкажете які у вас парфуми?
😂😂😂😂та ви шо ?! Не можна
Свій варік• 24 февраля в 09:56
Ответ дляКоржик
У вас свого смаку немає?
Ні, я постійно чекаю які хтось купить😀
автор Коржик • 24 февраля в 09:57
Ответ дляХарчовий тріль
😂😂😂😂та ви шо ?! Не можна
Класний нік у вас.
Любите поїсти і плітки?
ОбережнаЯ• 24 февраля в 09:57
Обожаю парфюмерию
На каждом она раскрывается по своему.
автор Коржик • 24 февраля в 09:57
Ответ дляСвій варік
Ні, я постійно чекаю які хтось купить😀
Так і зрозуміла, немає свого смаку.