Коржик• Изменено 24 февраля 2025
Цікавить чи розповідаєте ви якими парфумами користуєтесь.
Я просто не люблю,коли всі користуються однаковими.Вже третій раз підбираю собі свій аромат, а знайома одразу запитує і купує такі ж. Ось знову новий парфум і смс чим я вже третій день пахну.
Ну не гарно якось не говорити,але знову ?Невже в людини немає своїх смаків і подобається пахнути однаково.
Сижу_и_плачу• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Сумку в минулому році взяла таку ж як я.Тепер на роботу її не беру.
Вы в глянце или в ВР работаете? Всем коллегам пофиг на то, какая у Вас сумка. Абсолютно. И тем более, пофиг, сколько и у кого одинаковых сумок, трусов или духов.
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Так і зрозуміла, немає свого смаку.
Хочу бути як ви! Який у вас парфюм сьогодні?
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Класний нік у вас.
Любите поїсти і плітки?
Не зрозуміла🤔кого куди покласти 😂
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Обожаю парфюмерию
На каждом она раскрывается по своему.
Так ви за своїм смаком купуєте, чи постійно когось запитуєте?
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
В центральному офісі. Та виходить не пофіг.
ОбережнаЯ• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
За своим
Иногда таким пользуюсь что домашние удивляются как в здравом уме такое можно наносить 😂
Сижу_и_плачу• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Удалено администрацией...
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Авто ,хоч один парфюм назвіть ,обіцяємо ,не будимо купувати !!! Просто цікаво 🤔
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
За своим
Правильно, бо парфум носить кожен свій,тому і не розумію як самому не підібрати?
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Удалено администрацией...
Боже...вам 12?
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Эйвон или орифлейм)
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Вам?Щоб поржАть?Ви ж з тих якраз.
ОбережнаЯ• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Есть люди которые не особо интересуются парфюмерией. Услышали на ком то, спросили и себе купили. Ну и ещё отдельная каста любителей шанса.
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Эйвон или орифлейм)
Точно 👍 😂Ви перша вгадали ,чур не купувати !!!
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Боже...вам 12?
Так это вы обижаетесь на коллегу за «повтор» аромата😀 это вам 12,5:)
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Эйвон или орифлейм)
Мені не 50 як вам.То мама моя такими користувалась.
Сижу_и_плачу• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Боже...вам 12?
12 тут только Вам, по ходу. Как на рабочем процессе или на рабочей атмосфере отражается то, что у офисного планктона одинаковые сумки и парфюмы? Правильно: никак.
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Не фантазуйте .
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Вам?Щоб поржАть?Ви ж з тих якраз.
Я просто не розумію трошки Вас ,Ви ж доросла людина ?
Можу сфоткать свої 😂😂😂а з Вас дійсно ,смішно .
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Вийдіть з теми і стверджуйтесь на своєму планктоні.
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
О, уже вырисовывается картина ваших ароматов, тк моя мама ланком, дали, Шанель пользовалась)
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Не фантазуйте .
Я не могу, вы даете прямой повод так считать🤭
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Смійтесь й далі,рада,що підняла вам настрій, буде про що сьогодні поговорити .
Сижу_и_плачу• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Вы в ’центральном офисе’ Советчицы работаете, что указываете, кому и что делать? На Вашем низзя? Что будет?
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Поговорити ? Про Вас чи шо ? В мене більше цікавіше по ходу життя ніж у Вас . Доросла людина такої ахінеї як ви питати не буде . Дитячий садок відпочиває .
Коржик
• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Моя мама була простим вчителем у селі, тому не могла дозволити собі купити Шанель.Самоствержуйтесь далі
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Я Вам відкрию таємницю 🤭люди ,які можуть собі дозволити гарні аромати так як Ви не думають .
Миссис Буркул• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
В свій час там були цікаві аромати
Мій пеарл Перл в старому флаконі
Унгаро Орі
Персів Оазіс Ейвон
Лакруа ЕйвОн
Фрея орі
Мій пеарл Перл в старому флаконі
Унгаро Орі
Персів Оазіс Ейвон
Лакруа ЕйвОн
Фрея орі