Коржик• Изменено 24 февраля 2025

Цікавить чи розповідаєте ви якими парфумами користуєтесь.

Я просто не люблю,коли всі користуються однаковими.Вже третій раз підбираю собі свій аромат, а знайома одразу запитує і купує такі ж. Ось знову новий парфум і смс чим я вже третій день пахну.
Ну не гарно якось не говорити,але знову ?Невже в людини немає своїх смаків і подобається пахнути однаково.
Сижу_и_плачу• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Моя мама була простим вчителем у селі, тому не могла дозволити собі купити Шанель.Самоствержуйтесь далі
Удалено администрацией...
Метровий сантиметр• 24 февраля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Вы в глянце или в ВР работаете? Всем коллегам пофиг на то, какая у Вас сумка. Абсолютно. И тем более, пофиг, сколько и у кого одинаковых сумок, трусов или духов.
До чого тут глянець?
Якщо комусь подобається мавпування, а комусь ні, це не ви вирішуєте що є чи не є нормальним.
Мerida• 24 февраля 2025
Я сегодня надела ван клиф гордения рекомендую к повтору всем. Нежный, женственный, не кричащий. Очень приятный аромат.
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Спасибо, продолжу позже)
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляМerida
О, белоцветочный👌 люблю такие🤍
Метровий сантиметр• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
О, уже вырисовывается картина ваших ароматов, тк моя мама ланком, дали, Шанель пользовалась)
Ви неприємна особа.Я б сказала по вашему языку противная по характеру. Действительно самоутверждаетесь. В кругу таких называют ехидными
Мerida• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
О, белоцветочный👌 люблю такие🤍
Даааа
На холод вышла - очень приятно. А использую почему-то не часто.
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну и что, все мы разные:) у вас наверняка свои особенности😀
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляМerida
А как он Вам по стойкости ? Я обожаю нероли ван клиф . Что у Вас не пробовала .
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляМerida
Даааа
При таком обилии ароматов сейчас сложно носить что то часто) постоянно хочется нового
автор Коржик • 24 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Поговорити ? Про Вас чи шо ? В мене більше цікавіше по ходу життя ніж у Вас . Доросла людина такої ахінеї як ви питати не буде . Дитячий садок відпочиває .
Удалено администрацией...
автор Коржик • 24 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Я Вам відкрию таємницю 🤭люди ,які можуть собі дозволити гарні аромати так як Ви не думають .
Це так смішно читати))))
Мerida• 24 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
А я ре помню, пробовала ли я нероли.
Мой часов 5 точно держит. На волосах до вечера. Но, он изначально дымка для меня. Не ядреное облако вокруг. Или я его так слышу. Мне кажется, он имеет практически не заметный шлейф.
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Удалено администрацией...
автор Коржик • 24 февраля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
В свій час там були цікаві аромати
Мій пеарл Перл в старому флаконі
Унгаро Орі
Персів Оазіс Ейвон
Лакруа ЕйвОн
Фрея орі
Так ,саме Персів,нагадали)))
Мerida• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Ношу. Практически каждый день другое. Но, бывает заклинит, и пару недель сижу на одном.
Харчовий тріль• 24 февраля 2025
Ответ дляМerida
А я ре помню, пробовала ли я нероли.
Попробуйте , очень советую . Шлейфовые . Я прям влюбилась в него и теперь это мой фаворит .
автор Коржик • 24 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
Ваша думка мені дуууже важлива)))
Мerida• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Ваша думка мені дуууже важлива)))
Но вы же тему создали об этом. Интересует мнение, рассказываете или нет , и почему?
Метровий сантиметр• 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
С челюстью все ок?Вы из болот?Манера мокшанская)))))
Вчителька з мікрорайону• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Сумку в минулому році взяла таку ж як я.Тепер на роботу її не беру.
Блін, потім ще чоловіка вашого захоче чи квартиру
Фісташкова кава• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Молодець)))
Так,не хочу
Купите ооочень дорогие, может, это сбавит ее обороты
Метровий сантиметр• 24 февраля 2025
Ответ дляМerida
Ага,а місцеві андатри прибігли навчити життю,думаючи ,що такі важливі і розумні.Якраз вміння конструктивно весьи діалог ознака дуже тонка і правильно, чого у багатьох немає.Вони думають,що розумно виглядають🤣
tereska• 24 февраля 2025
А я із задоволенням ділюсь назвами/брендами парфумів, одягу, взуття, сумочок, косметики з тими, хто питає бо зовсім пофігу, хто що носить і чим користується. Ну подобається людині і що, ви одна єдина хто може ним користуватись чи що?
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Ваша думка мені дуууже важлива)))
Так а тема зачем тогда ваша😀
автор Коржик • 24 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
Так а тема зачем тогда ваша😀
Написано Ваша
120-120-120 (не худею)• 24 февраля 2025
Да, всегда говорю если спрашивают.
Была бы рада если б вообще все пользовались теми же духами что и я.
Свій варік• 24 февраля 2025
Ответ дляtereska
Ревнивица автор)
автор Коржик • 24 февраля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не захоче, вдова.
Ms. Iphone• 24 февраля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Раньше так, теперь от подделок на него вонь на каждом углу
Це так, ’багаті’ куплять нове, а цей сморід буде скрізь до кінця підробних флаконів